2737
2739
عنوان

قد شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر قد دیگه خواهشا مورداتونو از دست ندید..چه بهونه هایی دارید بخدااا😑😑 کفش پاشنه بلند نپوش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
2738

چ اشکالی داره 

فقط اگر برات مهمه پاشنه بلند نمیتونی بپوشی

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
بخاطر قد دیگه خواهشا مورداتونو از دست ندید..چه بهونه هایی دارید بخدااا😑😑 کفش پاشنه بلند نپوش

اصلا بپوشه هم مهم نیست الان سوفی ترنر و جو جوناس رو ببینید دختره کلی تازه بلندتره جفتشونم سلبریتین.نیکول کیدمن هم از تام کروز بلندتر بود کفش هم میپوشید

ای بابا ول کن‌ تو این بی شوهری

😂

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
من و شو هرم ۱۸ سانت اختلاف داریم هر دو هم قد بلندیم. خوبه اختلافتون ولی دیگه نمیتونی کفش پاشنه دار ...

عروس صندل سفید توری بپوشه ک راحتتره چون از زیر لباس معلوم نمیشه از طرفی واسه مردا پاشنه مخفی هم هست

2706