2737
2734
عنوان

آی وی اف تو جهاد دانشگاهی تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 17407 بازدید | 179 پست
سلام منم میرم شما کدوم مرحله هستین؟؟؟

ال دی میخورمپریود شدم میرم برا سیکل انتقال

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍

توی تایپک بارداری با میکرو انجکشین شرکت کنین خوبه راهنمایی میکنیم همو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ال دی میخورمپریود شدم میرم برا سیکل انتقال

انشالله ک نتیجه خوب بگیرین، من هنوز یه ماه دارو نوشته بخورم بعد برم پانکچر آزمایش هامم مونده شنبه میبرم دکتر ببینم چی میگه

دارو ها خیلی گرونن

🌺از این وضعیت و اندام خسته شدم باید تغییرش بدم🌺🧡عضو  گروه نارنجی🧡وزن اولیه 
2731
سلام درسته از تاریخ این تایپک.میگذره منم جهاد دانشگاهی میرم برا ای وی اف شما نتیجه گرفتین?

بله عزیزم الحمدلله من با انتقال اول مثبت شدم خیلیا از جهاد بد میگن ولی من ازشون راضی بودم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
بله عزیزم الحمدلله من با انتقال اول مثبت شدم خیلیا از جهاد بد میگن ولی من ازشون راضی بودم

شکر خدا انشاالله که سالم وسلامت باشی به نظر منم بد نیستن خیلی خوب رفتار میکنن دویه تا از دوست و اشناهامونم از جهاد نتیجه دیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر خدا انشاالله که سالم وسلامت باشی به نظر منم بد نیستن خیلی خوب رفتار میکنن دویه تا از دوست و اشنا ...

مممنون خانوم گل ان شاءالله که شمام بیای و همین جا خبر بارداریتو بدی خیلی زود🌹

2738
آره اول که رفتم مطب پیش دکتر موسی پور ایشون گفتن من تو مرکز انجام میدم

سلام عزیزم شما دکترت موسی پور بود ؟ چه جور دکتری هست نتیجه گرفتید ازش ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
سلام عزیزم شما دکترت موسی پور بود ؟ چه جور دکتری هست نتیجه گرفتید ازش ؟

سلام بله عزیزم دکترم ایشون هستن 

خداروشکر بله درسته آخرش کارم کشید به آی وی اف ولی الحمدلله نتیجه گرفتم

سلام بله عزیزم دکترم ایشون هستن  خداروشکر بله درسته آخرش کارم کشید به آی وی اف ولی الحمدلله نت ...

خدا رو شکر که زحمتت بی نتیجه نمونده ،شما نی نی ات به دنیا اومده یا الان بارداری ؟ مشکلت چی بود ؟ من الان میخوام اقدام کنم ،میخواستم برم دانایی اونم‌نوبت دهیش افتضاحه گفتم‌ شما که رفتین موسی پور بپرسم چه طور دکتریه برم پیش اون یا نه ،ممنونم که جواب دادی عزیزم

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
خدا رو شکر که زحمتت بی نتیجه نمونده ،شما نی نی ات به دنیا اومده یا الان بارداری ؟ مشکلت چی بود ؟ من ...

ممنون عزیزم ان شاءالله شمام خیلی زود به نتیجه برسی

نه عزیزم من الان باردارم ان شاءالله اواسط شهریور زایمانمه

خودم در ظاهر مشکلی نداشتم ولی همسرم خیلی ضعیف بود اسپرم هاش دو بار هم آی یو آی کردیم که نشد آخرش رفتم سراغ آی وی اف

دقیقا وقتی که منم میخواستم از دانایی نوبت بگیرم دیدم خیلی بده نوبت دهیش رفتم سراغ این دکتر تعریفشو زیاد شنیده بودم یکی از فامیلامونم با این دکتر جواب گرفته بود دیگه تصمیم گرفتم برم پیشش 

نمیدونم عزیزم موسی پور هم دکتر خوبیه ببین اگه میتونی برو پیشش خیلیا میان و جواب میگیرن

ممنون عزیزم ان شاءالله شمام خیلی زود به نتیجه برسی نه عزیزم من الان باردارم ان شاءالله اواسط شهریور ...

مرسی عزیزم ،میشه لطفا دوستیمو قبول کنی ؟

سلام ببخشید میرید مطب خانم موسی پور وبعد ایشون توی جهاد کارتونو ادامه میدن یا از اول باید بریم جهاد ؟ 

من دوبار ای وی اف منفی داشتم در ابن سینا تهران واز فاصله زیاد واقعا خسته شدم هزینه های درمان یه طرف وهزینه های رفت وامد واقعا طاقت فرساست تصمیم گرفتم یک بار هم در جهاد دانشگاهی تبریز انجام بدم مراحل رو لطفا هراطلاعاتی دارید ممنون میشم اینجا بیان کنید ماهم استفاده کنیم 

تنهاامیدم خداست 
ممنون عزیزم ان شاءالله شمام خیلی زود به نتیجه برسی نه عزیزم من الان باردارم ان شاءالله اواسط شهریور ...

سلام خوبی؟؟؟وای خیلی خوشحال شدم برات انشالله ب سلامتی نی نی بغل بگیری 

🌺از این وضعیت و اندام خسته شدم باید تغییرش بدم🌺🧡عضو  گروه نارنجی🧡وزن اولیه 
2706