2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کوچیک‌وبزرگ‌فرق داره

بعدشم‌ که بچع دختر وپسر هرکدوم مراقبت میخواد منتها دختر یکم خاصتر

فقط لطفا خواهشا بچه هاتونو چه دختر چه پسر تنها جایی نفرستین حتی خونه عمه دایی و...

حتی سوپری بغل خونتون

خدای نکرده یچی میشه ونمیشه جبران کرد

من دخترم دوسالشه 

از الان بهش یاد دادم بدون شلوار اصلا از دسشویی بیرون نیاد 

بهش یاد دادم روسری منو جلو غریبه نباید بکشه بحث حجابو از الان متوجه بشه

با باباش اصلا حموم نمیذارم بره 

فقط خودمو مامانم

به بچهاتون چه دختر چه پسر یادبدید کسی لمس شون نکنه حتی معلم، نترسن، خجالت نکشن، تاجاییکه میشه باهاشون صمیمی باشید تا رازپنهان که بار روانی داره نداشته باشه

اسم اندام بدن رو واقعی وازهمان بچگی بگید

هیچوقت نذار شب خونه کسی بدون شماباشه

به کسی که مطمئن نیستی بچتو نسپار بهش. نه که آدم بدی باشه ها نه ولی آدمی نباشه که بچتو بذار تو خونه پیش کس دیگه بره بیرون یا ول کنه تو کوچه برای بازی. خودم سعی میکنم برای حموم و دستشویی ببرم حتی دوست ندارم پدرش ببره نه که اطمینان نداشته باشم نه چون هم دستش زبر هست هم میترسم بد بشوره عفونت بگیره. نمیدونم منظورت این بود یا چیز دیگه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

و مراقبتی ینی چ فرقی میکنه

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
به بچهاتون چه دختر چه پسر یادبدید کسی لمس شون نکنه حتی معلم، نترسن، خجالت نکشن، تاجاییکه میشه بهاشون ...

اینم بهش یاد دادم گفتم نذاری کسی دست بزنه دعواش کنی 

حالا جایی هم نمیبرم که بخاد ادم مریض وجود داشته باشه

2706