2726
عنوان

‌دوستان یه چیزی هس روم نمیشه بگم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 99 پست
درسته ممنونم😘

خواهش عزیزم😍

چه ویژگی خوبی برای تشخیص کسی که واقعا دوستت داره داری...حتما ازدواج موفقی خواهی داشت انشالله

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس و نگران نباش من فقط سینه هام خط داشت همش تگران بودم بدنم عالی بود پوستش ظریف و سفید ولی سینه هام منظرش عالی نبود همش درگیر بودم یه روز بهش گفتم توی اولخر آشناییمون اونم گفت مهم نیست برام الانم باردارم ولی شکمم ترک نخورده نمیدونم چرا سینه هام تو نوجوانی ترک خورد خاک توسرشون

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2728

کرم بگیر روزی سه بار بزن زانوت برو لیزر  نشد تتو بزن روش گندمی خیلی رنگ قشنگیه

فکرای مفت رو بریز بیرون  خوشگلی با ارزشی بخاط دو تا ترک جیزی نمیشه

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
مرسی عزیزم اره نقاشی میکشم 😘😘😘

مگه قراره همه همچی تموم باشن؟؟؟فکر کنم مشگلی نداری فقط از نظر خودت بزرگش کردی.من یه زمانی از بینیم متنفر بودم ولی هر جا میرفتم میپرسیدن عمل کردی ؟بعدشم فهمیدم خودم بزرگش کردم

طبیعیه.... رابطتون ک بیشتر و جدی شد مثلا جلسات سوم و اینا ب شوخی بگو عکستون رو دیدم و بدنتون ماشالاه خیلی خوبه و زانوهای من از بس تنبلم و خودم رو میکسونم رو زمین زبر شده و بعدم بخند. بیشترم نگو و خلاص. اینا مهم نیس اصلا اندام مهمه و صورت ب نظرم😁

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

عزیز درست شد شد نشدم نشدم رو اخلاقت کار کن رو نقات مثبتت چهره اندام تکراری میشه اما اخلاقه که میمونه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706