2726
عنوان

حدس خودتوک درباره جنسیت نی نیتون درست بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 78 پست
هعی به منم یگیننن حالت تهوع اصلااا ندارم  ویارم هم مثله قبلا هیچ فرقی نکرده

من و خواهرم همینطور بودیم، من پسردار و خواهرم دختر دار شد

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کجای چشممو نگاه کنم؟پلک پایینو کشیدم توش علامت نیس رگه ها کمن چشم راستم بیشترن

کسی که ویارش صبح باشه و بی حوصله و بداخلاق زود بهش بر بخوره بچش دختره .کسی که ویارش شب باشه و خوش اخلاق پوستش شفاف بچش پسره

مامانم میگه از رو حالت شکمت انگار پسره بچت

شکمت تیزه یاپهنه؟ مامان من سرییییع میفهمه😍😂

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
سونو گرافی با ضربان قلب دکتره گفت ۹۰ درصد پسره 

ضربان قلبش چجوری بود مگه ؟من ان تی رفتم پرسیدم جنسیتو گف زوده ولسه تشخیص ضربان قلب نی نیم فک کنم ۱۵۷ اینا بود

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

من حسم میگفت پسره و پسر شد...فقط حالت تهوع داشتم...از موهام‌ و دستام‌بدم میومد😁همیشه عاشق ترشی بودم بارداری هم همینطوری بودم ی عااااالمه‌ قره قوروت و سز‌ خوردم اشتهام‌ فرق چندانی‌ نکرده بود ولی وزنم‌ خیلی بالا رفت😓کم. خواب بودم کم خواب تر شدم

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

اهان راستی حالت تهوعم‌ شب شروع میشد ینی روزا یادم میرفت باردارم‌ ولی ب محض‌ تاریکی هوا حالم بد میشد😣فقط دوبار بالا اوردم البته گلاب ب روتون...بقیه اش‌ فقط حالتشو‌ داشتم‌...خوشگلتر‌ شده بودم😎

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

اگر پیشم بودی بهت میگفتم بچت چیه 

خواهرشوهرم حاملس از دوماهگی بهش گفتم بچت پسره همه گفتن نه دختره علائمش معلومه دختره بعد ۴ماهگی که سنو رفت دیده بچش پسره

میشه برای واقعی شدن تیکر بارداریم یه صلوات بفرستین🙏🙏

من علاوه بر حسم یک فال ابو علی سینا که نبض و ضربان و گردنبنده به ترتیب بچه هامو گفت دوتای اول پسر سومی دختر مطمعنم دقیقا همینطوره و یه طالع بین هم که همه چیزاش راست بود گفت دوتا پسر یه دختر و من مطمعن بودم پسره ولی بازم تا سونو به حسم اعتماد نداشتم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706