2737
2739
عنوان

حدس خودتوک درباره جنسیت نی نیتون درست بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 78 پست
درست بود آخر؟😁

بله دیگه مامانم خیلی ذوق داشت میگفت برو تعیین جنسیت ببینیم یچه چیه سیسمونی بخریم من میگفتم پسره دیگه سونو‌نمیخواد😄، برای انومالی که رفتم مامانمم اومد وقتی دکتر گفت جنسیت پسر مامانم گفت تو سونو رفته بودی که اینقدر مطمئن بودی ولی به من نگفتی

علایم خاصی هم نداشتم فقط حسی بود

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله دیگه مامانم خیلی ذوق داشت میگفت برو تعیین جنسیت ببینیم یچه چیه سیسمونی بخریم من میگفتم پسره دیگه ...

منم سر دختر اولم همه میگفتن پسره ولی خودم مطمئن بودم دختره ،الانم‌ تا به شوهرم گفتم مطمئن هستم اینم دختره ،گفت تو از سونو دقیق‌تری پس حتما دختره😁

همون روز اولی ک مثبت شد جواب آزمایشم گفتم دختره 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چون دومی پسر بود خودم سقط کردم البته شوهرمم راضی به پسر نبود  من اصلا پسر نمیخاستم اولیم پسر بو ...

آهان فکر کردم سقط ناخواسته بوده،ببخشید اشتباه گفتم پسرای گلتو، دختر و پسر  گلتو برات حفظ کنه❤️

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
منم سر دختر اولم همه میگفتن پسره ولی خودم مطمئن بودم دختره ،الانم‌ تا به شوهرم گفتم مطمئن هستم اینم ...

حس مادر اشتباه نمیکنه😍

2738

علائمم از نظر بقیه نشونه دختر بود تهوع زیاد علاقه به چیزای ترش بی اشتهایی.از اول حس میکردم بچم پسره و حسم درست گفت

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
اره پسر هم از روی شکم هم از روی چشم چشم راست پلک پایین رگهu,y,vداشته باشه پسره اگه چشم چپ باشه دختر ...

کجای چشممو نگاه کنم؟پلک پایینو کشیدم توش علامت نیس رگه ها کمن چشم راستم بیشترن

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706