2737
2734

.برادر من 28 سالشه.یکساله که خونه خودش بود.تو یه شرکت سرمایه گذاری خیلی کلانی کرد شرکت هم برشکست شد داداشم موند و طلبکاراش..تقریبا یک میلیارد باید بدیم😔

خیلی سخته خیلی داداشم و زنش عاشق همه دیگه ان.هر دفعه خانومشو میبینم شکسته تر شده بقران دلم براش خونه..یک دفعه جلو ما ناله نکرد هیچی نمیگه.خدا خیرش بده.اما هممون میدونیم چقدر تنهاست😔 هر زن دیگه ای بود شاید جا میزد.

داداشم بمنم زنگ میزنه حالمو میپرسه اما اصلا نمیتونم باهاش صحبت کنم اشکام میریزه فقط..داغونم😭خدا هیچکسو با برادرش امتحان نکنه..

یادتون باشه چند روز پیشم دعوا کردم با شوهرم و همتون حقو به اون دادید بخاطر بینهایت فشاری که از طرف برادرم رومه اینجوری شدم..مادرم که آب شد😭😭😭😭😭😭😭

این هفته قرار یه حکمی چیز بیاد نمیدونیم چی میشه اشک چشامون خشک نمیشه.اینهمه پول از کجا اخههه.

دعا کنید خواهش میکنم.حال روحیم این روزا.داغونه..خواستم بگم کمی سبک بشم فقط💔

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

میتونی امضای منو بخونی و به آیدی من در تلگرام پیام بدی

واقعا خیلی ناراحت شدم

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi

خونه ای مغازه زمین ماشین یه چیزی بفروشین بیارینش بیرون بنده خدارو

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

الهی بگردم😔😔انشالله ازاونجایی ک فکرشو نمیکنین مشکلتون حل بشه

یه چیزی نذر کن واسه سلامتی امام زمان که روز نیمه شعبان پخش کنی من حاجت گرفتم 

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2706