2733
2734
من دوتا دختر دارم الان دومی رو حاملم خیلی دوست داشتم پسر بود ولی دیگه خدا داده حتما مصلحتم این بود چ ...

ان شاالله سومی پسره.اتفاقا دختر یانباید داشته باشی یا باید جفت باشن چون دلشون میگیره بی خواهر♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشاالله.گاهی ناراحتم نمی دونم با این افکار چه طور دختر دومم رو بزرگ کنم خدا منو ببخشه

خاصیت ادمی همینه..همیشه در پی اون چیزیه ک نداره 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2731
ان شاالله سومی پسره.اتفاقا دختر یانباید داشته باشی یا باید جفت باشن چون دلشون میگیره بی خواهر♡

دیگه بچه نمی خوام الانم فقط دارم لا بی پولی زندگیمو میگذرونم همین دوتا هم زیادیه تو این وضع جامعه

بنده ها خدا دارن ....
میدونم گلم. بگم شوهرش پسر زاس؟همینجوری گفتم

💞💞

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
من اینجوری خیلی دیدم تقریبا ۸۰ درصد پسراای اطرافم مامان دوستن و کارای مادرشونو میکنن .اونا که دیگه ع ...

من تعداد خیلی محدودی دیدم

خیلی کم⁦🤦🏼‍♀️⁩پسرای ما چقد بی ادبن😂

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
دیگه بچه نمی خوام الانم فقط دارم لا بی پولی زندگیمو میگذرونم همین دوتا هم زیادیه تو این وضع جامعه

خدا حفظشون کنه. بزار دنیا بیاد دنیات میشن.. ان شاالله روزیتونم زیادشه.من بچم دنیااومد واقعا روزگارمون بهترشد

2738
یکی از فامیل های ما5تا پسر داره همه کاری میکنن. یکی سالاد درست میکنه یکی جا رو برقی میکشه خیلی باح ...

بله مثل داداشایی من که الان خونه میسازیم ساعت سه از سرکار برمیگرده خسته کوفته میره دنبال کار وبار تا یک شب ولی من دخترم هیچی همش نی نی سایت اونه یه باری از دوش خانوادم برمیداره  یعنی همه کار بارمونو داداشم میچرخونه ایشاالله فداش بشم هیچی مثل پسر خوب نیست ما یه فامیلی داریم گفت همسایمون چنتا دختر داره شوهر کردن ولی پسر نداشته گفت پدرشون مرده هیچ کدام از دامادا کار نکردن اون گفته به من چه این یکی گفته به من چه گفت اگر پسر داشت اینجوری نمیشد 

من تعداد خیلی محدودی دیدم خیلی کم⁦🤦🏼‍♀️⁩پسرای ما چقد بی ادبن😂

خخخخ  حتما داداشای خودتو دیدی فقط چون داداشای منم زیاد اهل کارخونه نیستن ولی توفامیلمون تقریبا همه پسرا هستن .. فکر کن مادره میره مهمون بدرقه کنه پسر ۱۲ سالش تمام میزو جمع کرده میوه هارو جابجا کرده خخخخ

بله مثل داداشایی من که الان خونه میسازیم ساعت سه از سرکار برمیگرده خسته کوفته میره دنبال کار وبار تا ...

ان شاءالله خدا برادراتون رو حفظ کنه 

هم دختر هم پسر خوبه و لازمه دختر از نظر احساسی برای خانواده لازمه

و پسر هم برای رتق و فتق امور واقعا لازمه

خانواده ای ک پسر هم نداره برای هرکاری باید دست ب دامن اینو واون بشه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
ان شاءالله خدا برادراتون رو حفظ کنه  هم دختر هم پسر خوبه و لازمه دختر از نظر احساسی برای خانوا ...

اره عزیزم واقعا پسر خوبه با تربیت درست فرقی نداره دختر پسر تربیتشون باید درست باشه خدا کنه اونایی که پسر ندارن خدا بهشون بده به حق علی

خخخخ  حتما داداشای خودتو دیدی فقط چون داداشای منم زیاد اهل کارخونه نیستن ولی توفامیلمون تقریبا ...

خخخ داداش بزرگم ک طفلی همه اش سرکاره و وقتی بره خونه خسته اس

ولی خب کلا اهل کار کردن نیست همه چیزش رو مامانم آماده میکنه

داداش کوچیکمم ۱۲ سالشه

تا دوسال پیش ک مجرد بودم

اون اندکی کمک میکرد😅

کلا تعداد تنبل های اطراف از کاری هامون بیشترن😂

داداشای خودم فعلا ک مساوی ان

اگه کوچیکه ام مثه بزرگه نشه😅

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2706