2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم بچه دار نمیشه میخوام بهش بچه بدم میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 15806 بازدید | 345 پست
دقیقا حرامه

واقعا 

اصلا هیچ جایی قبول نمیکنن‌

تخیلات استاتره 

بقیم ک‌تعجبمه دارن راهنمایی میکنن 

کاری ک‌از نظر شرعی و قانونی نمیشه 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره انگار بچه منو شوهرمو خواارشوهرم بزرگ میکنه

آخه فکرنمیکنم ازلحاظ شرعی درست باشه شماسوال کردین ازمرجعتون؟

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2731
از لحاظ شرعی هم فکر کنم مشکل داشته باشه ،در ضمن اصلا خوب نیست که بچه‌ات زیر دست مرد نامحرم بزرگ بشه ...

یعنی صیعه محرمیت نمیخونن؟اخه خیلی اینجوری دیدم؟

نمیدونم الان دوتا دختر دارم خدایش خوشگلن هرجا میرم میگن.همین شوهرخواهرشوهرم همیشه میگه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2738
بنطرتون چیکار کنم.فقط از اینده بچه هام میترسم.میخوام اینکارو کنم. اینم بگم شوهرش تخمک اهدایی قبول ن ...

چقدر بیشعوره که به جاریت اینطور میگه 

اه اه بی فرهنگ نفهم 

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره

دایی بچه باباش ب حساب میاد خب برن ی نوزاد از پرورشگاه بیارن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بنطرتون چیکار کنم.فقط از اینده بچه هام میترسم.میخوام اینکارو کنم. اینم بگم شوهرش تخمک اهدایی قبول ن ...

شما تو مقدمه تایپک نوشتین اسپرم شوهرت بدن به خواهر شوهرت مگه میشه 😳😳😳 خواهر برادرن

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706