2726

من دوست دارم برم کره کیمچی کلم بخورم😅

فک میکنم خیلی خوشمزه باشه

فکر نمیکنم تو شهرمون رستوران کره ای باشه

اگرم باشه که تو این کرونا نمیریم😭😭😭😭

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
می خوای تحصیلی بری؟ اگه بورسیه بگیری زندگی دانشجویی تو ژاپن فوق العادست زندگی تمام وقت یکم سخته

نه، کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم قصذ مهاجرت داره، هدف اولش آلمانه ولی من ژاپن رو پیشنهاد دادم چون فکر میکنم زندگی تو ژاپن قشنگ تر باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جز اون 

زاپن رفتی؟ من دو ماه اونجا بودم.

فقط ژاپنی. انگلیسی بلد نیستن

با خارجی ها گرم‌نیستن

کلا خونگرم نیستن و فقط کاررر براشون مهمه

خیلیییییی کار میکنن خیلی

سرشون‌تو‌کار خودشونه

هوم سیک میشی وحشتناک چون ژاپن یه دنیای دیگس

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
نه، کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم قصذ مهاجرت داره، هدف اولش آلمانه ولی من ژاپن رو پیشنهاد دادم چون ...

همون المان خوبه زندگی تو ژاپن سخته همشون با برنامه ریزی کار میکنند فرصت شغلی هم توش کمه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
زاپن رفتی؟ من دو ماه اونجا بودم. فقط ژاپنی. انگلیسی بلد نیستن با خارجی ها گرم‌نیستن کلا خونگرم نی ...

مرسی که نظرتو گفتی عزیزم، نه نرفتم، کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم قصذ مهاجرت داره به آلمان ولی من فکر میکردم کره جنوبی و ژاپن خیالم واسه زندگی راحت تر باشه چون خیلی قانونمندن

همون المان خوبه زندگی تو ژاپن سخته همشون با برنامه ریزی کار میکنند فرصت شغلی هم توش کمه

بله درسته

2706