2737
2734
عنوان

بدنسازی 💪💪💪💪💪

250 بازدید | 14 پست

سلام دوستان 

من شنیدم که وقتی بدنسازی بری لاغر بشی اگه دیگه باشگاه نری 

خیلی چاق میشی باید همیشه ادامه بدی و....

اونایی که رفتن لطفا بیاین بهم بگن  همه چی درموردش 

و چه دستگاهی رو اصلا نزنم ؟؟

لطفا برام توضیح بدین ممنون میشم 

خاک برسر کن غم ایام را ....

نه کی گفته

ولی اعتیاد میاره من ک سختمه دیگه نمیرم

بستگی داره بخوای چطوری بشی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر ورزشی رو یه مدت طولانی انجام بدی بعد ول کنی چاق میشی حتا پیاده روی  

چون الان سوخت و ساز بدن به تعادل رسیده وقتی ورزش رو بزاری کناری تعادل رو بهم میزنی 

درمورد اینکه چه دستگاهی رو بزنی یا نزنی مربی بهتر میتونه کمک کنه 

بهترین حالت اینکه هر حرکتی که بهت میده رو درست بزنی مخصوصا اسکات ممکنه به کمر یا زانو آسیب بزنه 

و اینکه بیشتر از ۱۵ دقیقه تردمیل نرو

2728
نه کی گفته ولی اعتیاد میاره من ک سختمه دیگه نمیرم بستگی داره بخوای چطوری بشی

یعنی چی اعتیاد میاره ؟؟بی زحمت بیشتر برام توضیح بدین 

من قدم 165وزنم 70

هر ورزشی رو یه مدت طولانی انجام بدی بعد ول کنی چاق میشی حتا پیاده روی   چون الان سوخت و ساز بد ...

مرسی تردمیل کلا خودم تو خونه میزنم بیشتر 15 دقیقه نمیتونم خسته میشم 

یعنی چی اعتیاد میاره ؟؟بی زحمت بیشتر برام توضیح بدین  من قدم 165وزنم 70

یعنی هر روز باید بری خودت دوست داری ک بری وگرنه حالت بده

الان ک کروناس نمیدونم چطوری میخوای بری ولی اونجا با توجه به اینکه پهلو داری یا شکم بهت برنامه میدن حداقل باید برا ماه اول برنامه بگیری چون کار با دستگاه رو هنوز نمیدونی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

اعتیاد اوره یع ماه پیش رفتم خیلی خوب بود ولی دیگه ترسیدم نرفتم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
چرا ترسیدی ؟؟خب خوبه که اعتیاد آور باشه همیشه بری ؟؟

عزیزم به خاطر کرونا😓🔨

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
عزیزم به خاطر کرونا😓🔨

نه من ماسکو دستکشو میزارم 

الکلم میبرم ضدعفونی هر لحظه 

چون واقعا از بس تو خونه بودم شکمو پهلو دارم میکنم با اینکه تردمیل تو خونمون داریم یه روز میزنم چند روز نمیزنم حوصلم نمیگیره 

نه من ماسکو دستکشو میزارم  الکلم میبرم ضدعفونی هر لحظه  چون واقعا از بس تو خونه بودم شکم ...

ن عزیزم اصلا با ماسک ورزش نکنیا باعث مرگت میشه چن نفر بخواطرش مردن ماسک و الکلم من میزدم ولی همون نفس کشیدن تو یه مکان و اینکه هر نفر فاصله ندارن باهم ۵۰ درصد احتمال کرونا وجود داره من ریسک نکردم تو که تردمیل داری خیلی خوبه که یه دمبل بخری میشه همون باشگاه من خونه دمبل و دوچرخه ثابت میزنم

2706