2733
2734

من به بخاطر یه دلخوری چندوقته خونه مادرم نمیرم ،،،،،اون هم اصلا زنک نمیزنه که بیا و فلان ،،،،،

به همسرم ولی نگفتم دلخوری پیش اومده ،،،،هی گفتم حوصله ندارم برم 

دخترم امروز گیر داده که منو ببر خونه آقاجون ،،

شوهررمم گیر داده بود خب برین ،،،چرا نمیری ،،،،،با مامان برو 

خلاصه منم گفتم نمیرم،(بنظرم شوهرم فهمید ))

اخلاق بد شوهرم اینه که فوری سو استفاده می‌کنه و تو دعواها میکوبه سرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر چی هستش که نه شما میری نه مامانت زنگ میزنه؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2731

حالا این یبارو میرفتی بهتر بود تا این که شوهرت متوجه بشه تو و مامانت آخرش آشتی میکنن اما شوهرت تا آخر عمرت هی بروت میاره

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2738

من دوس دارم ب حساب گودزیلاهای همسایه برسم از ساعت ۱۰ تاالان مدام دارن جیغ میزنن وگریه میکنن و در خونشونو محکم میکوبن 😫 خدایا چرا اخه ب کدامین گناه😥😥😥 چرا من باید کنار اینا باشم اخه خسته شدم ،ارامشمو بهم میزنن

چرا امضات کم رنگه  

حیف که شوهرم دخترم و برد خونه پدرم ،،،وگرنه به حسابش می‌رسیدم ،،،اح اح 

این بچه یه جا نمیشینه ،،،،یا هرروز میگه منو ببر خونه فلانی،،متو ببر خونه بهمان

شوهرم دخترم رو می‌بره تنها میزارع خونه داییش،،،،،،،،من بدم میاد ،،،

باهاش دعوا میکنم 

از یه طرف دخترم قیامت می‌کنه که منو ببر خونه دایی 

یعنی اینقد حرصمم داده

من دوس دارم ب حساب گودزیلاهای همسایه برسم از ساعت ۱۰ تاالان مدام دارن جیغ میزنن وگریه میکنن و در خون ...

فکر کردم فقط من دارم تحمل میکنم!

نکنه همساده ایم؟ 🤣

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
حیف که شوهرم دخترم و برد خونه پدرم ،،،وگرنه به حسابش می‌رسیدم ،،،اح اح  این بچه یه جا نمیشینه ...

حالا اینا به کنار

هرگز دخترت رو تنها روانه ی جایی نکن. هرگز..

بهیچکس نمیشه اعتماد کرد ، مراقب باش

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
2706