2703
2553
عنوان

کیسه زرده .خانوما توروخدا بیاین

147 بازدید | 13 پست

سلام خانوما رفتم سونو گفت ساک حاملگی تشکیل شده و کیسه زرده هم تشکیل شده یعنی بارداری پوچ دیگه رد شده دیگه تو اینترنت نوشته کیسه زرده تشکیل بشه حاملگی پوچ رو رد کرده دکتر گفت 2هفته دیگه باید تشکیل بشه الان زوده نظرتون چیه تجربه داشتین 

چند هفته ای؟من هفته ششم برم زوده آیا؟؟

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
من هفته چهارمم هفته 6باید قلب تشکیل بشه من هنوز نرفتم تو 6هفته ایشالله تشکیل بشه 

عزیرم چه زود رفتی

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
عه یعنی پوچ بود 

نه . فقط هفته 6 که رفتم . گفت کیسه زرده تشکیل شده اما قلبش هنوز تشکیل نشده . برو دو هفته بعد بیا.

منم هفته 9 رفتم گفت قلبشم تشکیل شده 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
نه . فقط هفته 6 که رفتم . گفت کیسه زرده تشکیل شده اما قلبش هنوز تشکیل نشده . برو دو هفته بعد بیا. م ...

با سلامتی خداکنه برای من زود قلبش تشکیل بشه چون دفعه اول بگه تشکیل نشده ناامید میشم