2733
2734
عنوان

بدهی همسرم به پدرم

693 بازدید | 74 پست

تقریبادوسال پیش طلاهای مامانموبه عنوان قرض گرفتم وقرار شدشش ماهه طلاهاشو پس بدم که تاالان ندادم پدرم به پولش نیاز داره والان طلا سه برابرشده همسرم الان پول طلاها رونمیده ومیگه این کارنزوله ومن١۵تومن میدم درصورتی که الان اگه پدرم اون طلاروبفروشه ٢٦,تومن درمیاره من موقع قرض هم گفته بودم طلاهاتوبه نرخ روزمیگیرم الان حق باکیه پدرم یاشوهرم????

تعداد رای : 10
نظرسنجی
١
6
60%
١
4
40%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پدرت

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

پدرت

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

معلومه حق با پدرتونه 

طلا گرفتین طلا هم باید پس بدین

نزول چیه اصلا ربظی نداره این مردا هم به صرفشون باشه دیندار میشه به صرف نباشه کافر

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2706