2737
2734
عنوان

مادر شوهرم منو زد 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هواچیه عزیزم  پس چرا میگن دست به جایی نزنید دستاتونو بشورید 😡 مطمئنن کرونا میگیری اونم شدید ...

اقا ديگه انيكارا رو كه انجام دادم برم زير كولر بخابم و مريض بشم كه با كرونا قاطي ميشه دور از جونم 😐 من آسم دارم خاهرم بيمار كرونايي هست ميخان بفرستنش خونه من كه ازش مراقبت بكنم منم ميخاستم نياد كه نگيرم و بميرم ولي فكر كنم گند زدم

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
خوب الکی میگفتی حالم خوب نیس دکتر رفتم گفت مشکوک به کرونایی باید ازمایش بدم خواستم بگم نیاین اینجا ش ...

من آسم دارم خاهرمم بيمار كرونايي هست ميخان بفرستنش خونه من و من حتما ميگيرم و ميميرم. خاستم مريض يشم كه نفرستنش ولي گند زدم. 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
2728
نه خيلي مصمم بودم كه مريض بشم و خاهرم نياد خونم 😐

شفای عاجل😑

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
اقا ديگه انيكارا رو كه انجام دادم برم زير كولر بخابم و مريض بشم كه با كرونا قاطي ميشه دور از جونم 😐 ...

دیونه ای دیگه بگو چرا من نگهدارم خب مگه خون شما رنگینتره از خون منه اونم با وجود اسمی که داری

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2738

کرونا هیچ اما اینایی که شما گفتید حالت عادی هم چندش اوره ترک کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

انشالله ک بگیری دردشو بکشی بفهمی چه حماقتی کردی 

خدایا یکی مث من ک اینهمه رعایت کردم گرفتم‌یکی هم مث استارتر 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
به نظرت چند درصد امكان داره بگيرم كه دلم به اون درصدا شاد باشه 😐

از خواهرت میگرفتی بهتر از اینه که بری از غریبه بگیری حالا دعا کن فقط اونجاهایی که دست زدی آلوده نباشه کاری که شده حالا دیگه خواهرت بیاد اشکال نداره درصد مریضیش کم 

💖عاشق خانواده ام هستم💖
2706