2733
2734
عنوان

کیا دلار و سکه خریدن بیاید؟

1435 بازدید | 49 پست

کل پس لندلزمو تو مستاجری دادم طلا گرفتم که فردا خونه شد متری ۳۰ تومن حداقل گوشه ای از خسارت منو جبران کنه...حالا یکم طلا اومد پایین 😐😐😐😐 چیکار کنم؟بنظرتون بزن بفروشم یا بابزم میره بالا؟کل داریم ۴۰ تومنه بخدا تو مستاجری ذره ذره جمع کردن

یه تبریزی عاشق ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من‌ خودم طلامو فروختم موقعی ک‌گرمی ۷۰۰وخورده ای بود اصلا هم پشیمون نیستم چون چند برابر سود کردم

اما کلا شما وقتی طلا میخری هر روز نباید چک کنی دیدت بلند مدت باشه قرار نیس تو کوتاه مدت سود کنی

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

بفروشی 40 ملیون رو چی کنی؟ 

این کار رو نکن 

طلا از همه چی بیشتر رفت بالا حتی از مسکن و دلار 

نگهش دار هر وقت خواستی خونه بخری بفروش عزیزم 

فوقش صد تومن بیاد پایین بازم ضرر نکردی 

2738
من‌ خودم طلامو فروختم موقعی ک‌گرمی ۷۰۰وخورده ای بود اصلا هم پشیمون نیستم چون چند برابر سود کردم اما ...

شوهرم داد بیداد میکنه که تو حساب بود ماهی ۴۰۰ سود میداد الان خیلی کم شده و....هی غر میزنه

یه تبریزی عاشق ❤
آره اومد پایین , سکه 10 میلیون و 500 بود امروز شد 10 میلیون 499

اوه مای گاد چقدر زیاد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بفروشی 40 ملیون رو چی کنی؟  این کار رو نکن  طلا از همه چی بیشتر رفت بالا حتی از مسکن و د ...

شوهرم داد بیداد میکنه که آره بهم ضرر زدی ماهی ۴۰۰ سود میکردیم الان همونم نداریم بهم میگه مگه طلا ماهه ۴۰۰ روش میره؟

یه تبریزی عاشق ❤
شوهرم داد بیداد میکنه که تو حساب بود ماهی ۴۰۰ سود میداد الان خیلی کم شده و....هی غر میزنه

جدا شوهرت عر میزنه؟

سودی که طلا داشت هیچی نداشت 

درضمن طلا حباب نیست مثل دلار و مسکن 

جهانیش رفته بالا 

اگر 40 ملیون طلا خریدی گرمی 400

6 ماه پیش الان شده 900 

حداقل 80 ملیون تو 6 ماه استقاده کردی 

شوهرت تو 6 ماه فوقش دوملیون سود پول میگرفت 

2706