2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برادر شوهرم مارو دعوت کرده بود شام، رفتیم در زدیم دیدیم نیستن همسرم زنگ زد گفت جایی بودیم داریم میا ...

کی میخواستن شام درس کنن پس

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
واااای مشکل منم فقط همینه.. اصلا درک نمیکنم بچه رو تو مهمونی آزاد میزارن.. من خودم اونقدر حساسم. اصل ...

دقیقا میگه از ما حساب نمیبره تو دعواش کن

اخه من جلوی خودت به بچه ی لوست چی بگم 🤨

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2728

منم والا دوست ندارم بچه شونو تعویض میکنن تو جمع باشه حداقل تو اتاق برن یا ی چیزی زیرش بزارن رو فرش من نباشه و اینکه اگر بچشون ی چیزی میشکنه حداقل پدر مادرش ی معذرت خواهی کنن نه اینکه به روی خودشونم نیارن

2738
ما یه مهمونی داشتیم. اومد جوابشو در آورد شست. آویزون کرد رو دسته مبل خشک بشه! مثلا خیلی بهداشتی بود ...

یا ابوالفضل😨😨😨😨😂😂😂😂😂 واقعا؟؟؟؟؟؟ اینا تو‌خونه های خودشون چیکار میکنن 😷

چرا امضات کم رنگه  
برادر شوهرم مارو دعوت کرده بود شام، رفتیم در زدیم دیدیم نیستن همسرم زنگ زد گفت جایی بودیم داریم میا ...

ماهم یه مورد اینطوری داشتیم گفت بمونین جلو در الان میرسیم ماهم از راه دور رفته بودیم دعوت شده نزدیک یه ساعت جلو در

یعنی میتونست بچه هاشو که بزرگم بودن خونه بذاره خودشون خیلی کار واجب داشتن برن وبیان خیلی بده واقعا 

اونایی که اینجا هستن همه تو‌مهمونی بچه هامون کنترل میکنند و حواسشون هست .پس اون بچه های بی ادبی که خرابکاری میکنند از خارج یا کره مریخ میاد

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

یبارم رفتیم یه جایی بزور میگفت شب بمون گفتم شوهرموچیکارکنم گفت خب اونم بمونه

گفتم شام چی میدی بهمون

ساعت۱۱شب بود

گفت ماشام نمیخوریم.

خیلی بهم برخورد 

بمونم شوهرموگشنگی بدی!

کارم داشت فرداش رفتم خونشون مامانمم ناهارپخت بردیم اونجاخوردیم!

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706