2726
عنوان

مارک ایرانی خوب برای لوازم برقی بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 13187 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما براش جهاز درست کردید؟ چه کار خوبی کردید به خدا  خدا خیرتون بده کاشکی چندتا مثل شما بود ک ...

تشکر خدا به خیرین سلامتی بده ما سالی 6 تا یا بیشتر جهیزیه میدیم 

اپنم به کمک خیرین چیزایی ضروری میدیم با جنس خوب که نه زود خراب بشه دختر عزیز بخواد حرف بشنوه 

یه بار پارس خزر دادیم فقط هم ابروی خودمون رفت هم اپن بنده خدا از بس مضخرف بود 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
تشکر خدا به خیرین سلامتی بده ما سالی 6 تا یا بیشتر جهیزیه میدیم  اپنم به کمک خیرین چیزای ...

خیریه دارین؟

کدوم شهر هستید؟

عه پارس خزر خوب نبوده؟

اخه منم شنیدم توی برقی همه چیزو یک مارک نباید خرید

هر برندی توی یک زمینه موفق هست

البته الان چون همه حجوم آوردن به مارک ایرانی مجبورن جنس خوب دست مردم بدن

چه سالی خریدید پارس‌خزر؟

خیریه دارین؟ کدوم شهر هستید؟ عه پارس خزر خوب نبوده؟ اخه منم شنیدم توی برقی همه چیزو یک مارک نباید ...

شیراز هستم دفتر نداریم به کمیته انداد و بهزیستی کمک میکنیم بعد که موردی که فهمیدم واقعا نیاز دارن خیرینی که بهم لطف دارن یه پولی ماهانه میریزن به حسابم منم یا جهیزیه میدم یا سیسمونی از ایت دسته کارا میکنم 

اره مثل ما کاز فقط تکنو میخربم چرخ گوشت حهان اپا میگیریم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
شیراز هستم دفتر نداریم به کمیته انداد و بهزیستی کمک میکنیم بعد که موردی که فهمیدم واقعا نیاز دارن خی ...

منم موقتا ساکن شیرازم

خوردیم به کرونا وگرنه بهار قرار بود بریم تهران  

منم موقتا ساکن شیرازم خوردیم به کرونا وگرنه بهار قرار بود بریم تهران    

خوشحالم شیرازی 

از شیرلز خوشت نمیاد که گریه میکتی 

راستی به کسی پارس خزر رو پیشنهاد نده 

بنظرم خیلی بستگی به سبک زندگی طرف داره اگر همیشه گوشت اماده میخرن واقعا چرخ گوشت لازم نیست توی این گرونیا. چای ساز و کتری برقی و سماور و کتری قوری برای کسی که بودجش کمه خب یکیشو بخره. خیلی از وسایل کار مشترک انجام میدن لازم نیست همه رو بخری یک غذاساز چندکاره خوبه همه رو انجام میده دیگه لازم نیست گوشت کوب برقی هم حتما باشه وقتی بودجه نیست. یک چیزی هم که هست الن قیمت ایرانیا همون پارس خزرم رفته بالا توی بعضی وسایل خب همون پارس خزر خوبه مثلا برای پنکه من پرسیدم گفتن پارس خزر و میدیا از همه بهترن. برای بعضی چیزا میشه مارکای دیگه قیمت پارس خزر گرفت مثلا برای همزن من اطرافیانم چندنفر سانی داشتن راضی بودن یا برای زودپز پارس استیل. برای لباسشویی پاکشوما بهتره بنظرم زن داداشم اسنوا داشت راضی نبود. برای یخچال مامانم الکترواستیل داره خوبه فقط یکم صداش زیاده.

برای یخچال توهمین سایتم نظرا متفاوته بعضیا میگن اسنوا خوبه بعضیا میگن بده هیمالیا هم همینطور دیگه اونو باید تحقیق کنن جنس خوب بخرن. برای گاز تکنو خوبه اسنوا و اخوانم خوبه. چرخ خیاطی اگر خیلی بلد نیستین در حدرفع نیاز کاچیرانم خوبه چون ژانومه گرونه. 

2706