2726
عنوان

کسی به بچش سویق داده؟؟

838 بازدید | 21 پست

سلام پسرم داره یکساله میشه اما خیلی لاغر ونحیفه،هر چیز مقوی که شنیدم و دکترش گفته بهش دادم ولی وزن گیریش اصلا خوب نیست،البته ریفلاکس خفیف هم داره،شنیدم سویق خوبه،لطفا اگه اطلاعات  دارید دریغ نکنید از یه مادر نگران،ممنونم

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

من سویق میدم ب پسرم 

رو وزنش نه زیاد  ولی رو قدش خیلی تاثیر گزاشته

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سویق میدم ب پسرم  رو وزنش نه زیاد  ولی رو قدش خیلی تاثیر گزاشته

عزیزم میشه بگی از کجا تهیه میکنی که مطمئن باشه؟پسرت چند وقتشع؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
من به بچم دادم هیییییچ تاثیری نداشت! سویق ترکیبی از پودر سنجد و آرد گندم و آرد برنج بود حتما ژنتیک ...

واقعا؟؟اخه زیاد تعریف شنیدم...

بچه های من بهشون دادم نخوردن چه حوری بهشون میدین؟

فکرکنم باید باچیزی مخلوط بشه مثلا شیر

من سویق سنجد میدادم بره وزن تاثیر داشت الانم از یجا سرلاک غلات و مغزیجات گرفتم میدم اونم خوبه

اگه جای مطمئن میشناسی میشه بهم معرفی کنی

چه سویقی دادی عزیزم

سویق کامل کودک از عطاریا بگیر مخصوص بچه ها

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

منم می‌خوام بدونم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
بچه های من بهشون دادم نخوردن چه حوری بهشون میدین؟

من میریزم تو شیشه شیرش 

یا معجون درست میکنم شیرموز و پودر پسته و بادوم و سویق😁میخوره دوس داره

2706