2726
عنوان

شما چطور به خودتون و زندگیتون میرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 135 پست
دندونام ۳ بار در روز مسواک خووووووووووب میزنم و نخ دندون میزنم و دهانسویه روتین پوستی قوی دارم موه ...

عزیزم دهانشویه هر روز استفاده نکنید

باعث میشه دندوناتون لکه های قهوه ای بگیره

عزیزم این کارا وقت زیادی نمیگیره  بیشترین وقتم رو درسم میگیره که اونم الان وسط اسباب کشی هستیم ...

کاش منم مث شما با اراده و زرنگ بشم

بازم خسته نباشید

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دهانشویه هر روز استفاده نکنید باعث میشه دندوناتون لکه های قهوه ای بگیره

دکتر داده

مخصوص مصرف روزانه

خودمم اول باهاش مخالفت کردم گفتم میناش از بین میره گفت نه این نوع دهانشویه مشکلی نداره

2728
خيلي طولاني ميشه مراقب تغذيه ام هستم و كالري شماري ميكنم كرم ضد چروك شب و روز استفاده ميكنم تو حم ..

چه عاااالیه بااانووو

منم نهایت کاری که واسه خودم میکنم شبا کرم دور چشم میزنم سرم تقویت مژه سریتا گرفتم یک ماهه میزنم خوبه نتیجه داده بهتر هم میشه هفته ای یبار از اسکراب استفاده میکنم مرطوب کننده هرروز بعد شستن دستهام میزنم  یه نونر گل سرخ هم گرفتم اونم شبا قبل خواب به صورتم میزنم 

خونم هم معمولا مرتب وتمیزه چون شبا که همه میخوابن پامیشم به هم ریختگی هارو جمع میکنم اما درطول روز واقعا وقتی واسه رسیدگی به خودم پیدا نمیکنم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
با جزییات بیشتر    

سخته 😅 

+می بینم چی کم دارم اونو جبران کنم 

+به اخلاقم بده اونو درست 

+لباس برام مهمه . همیشه باید خوب بپوشم . گرون نه ها ولی ست و شیک 

+ دوستم هر مشکلی داشته باشه سعی میکنم سریع درستش کنم و هر شب اگه مسواک و کرم نزده باشم هر چقدر خسته هم بزور خودم رو بلند میکنم 

+موهام و تو حموم درست میشورم و ماسک میزارم . بعدش هم سرم و روغن میزنم. شب ها هم می بافم 

+ به ویزای که اذیتم می‌کنه فکر نمیکنم و روحیه ام رو حفظ میکنم 

+ دارم اعتماد بنفس ام رو بالا می برم 

+ به آینده ام اهمیت میدم . الان کلاس اقتصاد میرم . توصیه هایی که از دیگران مثلا برای ازدواج می‌شنوم رو تو به دفتر می نویسم با نکات بچه داری که بعدم بدرد می خوره

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
منم نهایت کاری که واسه خودم میکنم شبا کرم دور چشم میزنم سرم تقویت مژه سریتا گرفتم یک ماهه میزنم خوبه ...

خیلیم خوووب  

سخته 😅  +می بینم چی کم دارم اونو جبران کنم  +به اخلاقم بده اونو درست  +لباس برام ...

واقعا خیلی خووبه ایده گرفتم ازت موفق باشی عزیزم

دکتر داده مخصوص مصرف روزانه خودمم اول باهاش مخالفت کردم گفتم میناش از بین میره گفت نه این نوع دهان ...

خب پس انشالله چیزی نمیشه؟چند وقته میزنی؟دندونات قهوه ای نشدن؟

من یه ماه استفاده کردم هرروز تمومه دندونام قهوه ای شدن مجبور شدم برم جرمگیری

من لیزر ی سری قسمتا رو رفتم ولی بعدا میخوام ادامه بدم برای پوستم قرص ال دی و بعضی وقتا انتی بیوتیک میخورم... سرم ویتامین سی میزنم به لبم روغن خراطین میزنم به مژه ها ابروهام روغن میزنم لیفت مژه هم ی بار کردم خوشم اومد میخام دوباره انجام بدم ابروهامم با صابون لیفت میکنم به موهام خیلی میرسدیم ولی بازم خوب نیست این دفعه میخوام پروتئین تراپی کنم..... روزی ی رب میرم تو بالکن واسه ویتامین دی و سعی میکنم مکمل هامم بخورم ورزشم پیاده روی و دوچرخه سواری 

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
واقعا خیلی خووبه ایده گرفتم ازت موفق باشی عزیزم

خوشحالم کمک کردم 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2706