2733
2734

سلام هر کی بلده انصافا بذاره تو خیابون جواب متلکهای بچه ها  و مردان هیز زن دار که بچزونه البته من خودم معتقدم نباید جواب داد ولی خوب جهت خنده و شاد شدن خودتون بنویسید ولی نگین به کسی چون اونها فک میکنن یه عنی بلانصبتتون هستن هر چقد جواب بدی بیشتر میاد دنبالتون در این مورد هر کس هرچی میتونه راهنمایی کنه شاید برا خواهران مفید باشه و من  وبقیه از تون وه تجربه تون چیزی بیاموزیم  برا رفع و دفع آشغالای خیابون با هر پیج تو دلتون یه صلوات تقدیم کنید به غایب همیشه حاضر آقا امام زمان

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)

در شأن من نیست جواب بدم

اونا در حد من نیستن که باهاشون هم کلام بشم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

حیف زبونم نیست به خودم زحمت بدم تکونش بدم جواب یه ادم بی ارزش رو بدم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در شأن من نیست جواب بدم اونا در حد من نیستن که باهاشون هم کلام بشم

آره عزیزم این حرفتو بایس با آب طلا نوشت منم هدفم همینه آخه دیدم تو خیابون دخترا درگیر میشن به همین دلیل دوس دارم همه دیدگاهشون مثل تو دختر گلم باشه 

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
2728
آره عزیزم این حرفتو بایس با آب طلا نوشت منم هدفم همینه آخه دیدم تو خیابون دخترا درگیر میشن به همین د ...

شما لطف دارید بانو

ما خانومها باید ارزش خودمونو بدونیم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
چقد از این مدل تایپیک زیاد شده

اگه میخای قفلش کنم گلم من معتقدم یاداوری بعضی چیزا بد نیست و شاید یکنفر از این تجربیات درس گرفت باشد که ثوابش به همتون برسه به امید روزی که شأن و منزلت خانمها را خودشون بدونن  تا خودمون تغییر نکنیم نمیتوانیم جامعه را تغییر بدیم هر کشوری را زنان اون کشور میسازن چون همه چی دست مادراست تربیت فرزندان صالح و مساجد که اغلب خانما باعث پایداریشه  حرمت مرد وووووو که حضور ذهن ندارم همشونو بگم از شما خواهر عزیزم تشکر میکنم که افتخار دادی به من پست گذاشتی

2738
نه عزیزم‌مشکلی نیس 

وای عزیزم چه امضایی حال من برعکس توام دستپختم خوب نی اما اخلاقم خیلی هم خوب نی ولی شوهرم همیشه میگه اخلاق بدون دست پخت مثل زنبوریه که باید بری عسل بخری بریزی تو کندوش خخخخخخ

وای عزیزم چه امضایی حال من برعکس توام دستپختم خوب نی اما اخلاقم خیلی هم خوب نی ولی شوهرم همیشه میگه ...

😁😁😁 بنظرم هیچکس کامل نیست دیگه چیکار میشه کرد واقعا اخلاقم خیلی تنده 

مراهکار میخای بدمت اگه لیاقتشو داشته باشم

دختری ک سربه زیرباشه کرم نداشته باشه،سرشومیندازه پایین میره جوابشونو نمیده

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

عصبی هستی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706