2726

ما آزاد اختیار ی زیر نظر اتحادیه صنف آرایشی و بهداشتی امسال شش ماه اول هفت و هشتصد ریختیم  چهارصدم مازاد پارسال به خاطر تغییر تعرفه دولت  خدا میدونه برج هفت چقدر فیش میاد برامون😑

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گلم خانوادگی بودن ،مرسی از راهنماییات انشاالله به آرزوهات برسی😍

مرسی عزیزم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2728
ما خویش فرما میخواستیم میشد نفری ۲۰۰ و خورده ای به علاوه ۴۸ دفترچه درمانی نزدیک یک تومن میشد 😐

پس بیمه شما چه نوعی هست؟

آزاد(اختیاری) یا کارفرما براتون میریزه؟

ما خودمون میریزیم ،دو ماهش نزدیک به 900تومن میشه

مطمعنی ازنوع آزاده؟آخه آزاد شنیدم ۵۰۰وخوردیه . فک کنم واسه شما زیر نظر کارفرما باشه

ن گلم ازاده ولی چون همسرم امتحان داد مدرک فنی حرفه ای گرفت برای بیمه ارزون تره من شوهرم خودش کارفرمائه

شما بیمه سلامت هستین یعنی چی پولی شده

اره قبلا رایگان بود شوهرم برده بود تمدید بزنه گفته بودن نفری ۶۷۰ تومن بدید تا تمدید کنم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
پس بیمه شما چه نوعی هست؟ آزاد(اختیاری) یا کارفرما براتون میریزه؟ ما خودمون میریزیم ،دو ماهش نزدیک ...

سلامت بودیم که پولی شده، شوهرم دیابت داره اعتراض زدیم، البته میگفت ربطی نداره 😶

2706