2733
2734
عنوان

من میدونستم آخرش زندگی محسسن افشانی اینجوری میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 9837 بازدید | 335 پست
من که اصن دیگه جوابشونو نمیدن دور از جون بزار زر بزنن همش

کار خوب میکنی جوابشونو نده کلا یه عده تو نی نی سایتن دنبال دعوان بخدا والله از بازیگر بگی صنمی باهاشون نداره زندگی خودشونو بازیگرا میزارن رابراه اینستا تو نی نی سایت میان جوش میزنن چرا میگین ازشون خصوصیه زندگیشون طرف میاد راهنمایی میخواد دوراز جون میپرن بهش خدا نکنه طرف بگه زنداداشم اینکارو کرد اصن تعصبی نگاه میکنن صرف اینکه فقط عروسه حق باخواهرشوهره هم که باشه طرف عروسو میگیرن میپرن به خواهرشون دنبال دعوان فقط بخدا قسم شاخ دراوردم یکی تایپیک زده بود زنداداشم خواهرم خونش رفته نیم یاعت یساعت بوده ازش هیچ پذیرایی نکرده مادرخود عروسمون اومد همون موقع کلی تنقلاتو پدیرایی آورد جلو مادرش فقط وبرد وقتی مادرش رفت یه عده نمیدونم کجا بزرگشدن شاخ دراوردم طرف عروسو گرفتن گفتن دوستداشته مادرشه مقایسه نکن باخواهرت مادرو بیشتر ادم احترام میکنه یکی نیس بگه نفهم مهمون داری این نیس شعور داشته باش دشمنتم میاد خونه احترامش کن پذیرایی کن مهمون حبیب خداس چون صرف اینکه عروسه طرفشو میگیری کلا بعصیا تو نی نی سایت فک کنم بچه مچن عقل درست ندارن فقط میخوان دعوا کنن نمیفهممن چیبه چیه اسم خواهرشوهر بیاد جنگ بپا میکنن

من که اصن دیگه جوابشونو نمیدن دور از جون بزار زر بزنن همش

بیخیال باش حرص نخور گلم جوابشونو نده اینجا از هر قشر فرهنگی هستن بعضیکارشون گیر دادنه بالاخره باید یجورایی عقدشونو سر اینو اون درارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوب میکنی جوابشونو نده کلا یه عده تو نی نی سایتن دنبال دعوان بخدا والله از بازیگر بگی صنمی باهاش ...

مثلا یه تاپیکی بود بیچاره دختره عقد بود باردار شده بوددد وای آبروشو جوری بردن انگاری خودشون قدیسه ان همه میگفتن ما اصن تا یه هفته بعد ازدواجم رابطه نداشتیم و وای چجوری تونستی😐بعد یکی دیگه میگفت ولت میکنه و من چقد دختر سنگینی بودممم

خودتو تنها نزار آخه اون جز تو کسیو نداره❤️
باور کن کلمه ساده انگلیسی رو نتونست بگه .یه جمله نتونست بگه .اون کلیپهایی که شما دیدی حتما حفظ کرده ...

لیلا بزرگ شده فرانسه‌ست، شک دارم انگلیسی‌ش اینقدر ضعیف باشه. ولی مگه با انگلیسی بلد نبودن یه نفر آبروی یک کشور میره؟ نود و نه درصد مقامات و مسئولین سیاسی در حد چهارتا کلمه بلد نیستند انگلیسی حرف بزنند

2731
بیخیال باش حرص نخور گلم جوابشونو نده اینجا از هر قشر فرهنگی هستن بعضیکارشون گیر دادنه بالاخره باید ی ...

من نمیدونم با اینکه مجازیه دوست دارم اسن آدمارو خفه کنم آخه ما که میدونیم چیکارن و خودشون اتفاقا مشکلاتِ وخیمشونو تاپیک زدن بازم ادعای عقل کلی دارن

عکساشو پخش کرده

چجور عکسایی؟

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2738
لیلا بزرگ شده فرانسه‌ست، شک دارم انگلیسی‌ش اینقدر ضعیف باشه. ولی مگه با انگلیسی بلد نبودن یه نفر آبر ...

نه آبروی کشور رو برد به خاطر حرفایی که زد .

اون که با غلط حرف زدنش آبروی خودشو برد

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
تی دلم خوش مار محسن افشانی ده کی ماره امی کلا پس معرکه تو تو فکر اون دارگاهی

من اونو فکر نیم فقط سرگرمی واسیه تاپیک بیزیم😉

بله عاقبتش معلوم بود

مث خیلیایی دیگه

جار زدن نداشت مینشستی با زنت زندگی میکردی اگه راست میگی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
مثلا یه تاپیکی بود بیچاره دختره عقد بود باردار شده بوددد وای آبروشو جوری بردن انگاری خودشون قدیسه ان ...

عقل ندارن دیگه چجوری تونسی داره شوهرشه محرمشه حالا یکی دوستداره تو عقد رابطه داشته باشه یکی بعد عروسی قدیم که نیست اینا مال زمانیه که ببخشید رسم دستمال بود براعروس شب عروسیش الان خیلیا تو عقد دارن والله محرمه بالله محرمه خدامحرم کرد رابطه برا زنو شوهرو اونقت بنده ی خدا میاد میگه وایی چرا فلانه بیحیایی 

منم شنیدم حرفای دختررو این دختره از اون خرپولاست از روز اول بهش گفته بیا منو بگیر در عوض از نظر مالی ساپورتت میکنم میگه همینطوربی حساب و کتاب بهش پول میدادم حتی خونه رو من رهن کردم ماشینش رو من خریدم چرااااا؟چون این اقا یه بازیگر درجه۱۰

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

مردا فقط ی بار عاشق میشن، همون یباری ک اومد تو تلویزیون و گریه کرد، بعد برا اینکه حرص دوست دخترشو در بیاره اومد عکسا و فیلمهای عاشقانه با این دختره رو میذاشت واضح بود عاشق نیس نقش بازی میکنه

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2706