2737
2734

سلام من خیلی لنز دوست دارم لطفا کسی انرژی منفی نده که لنز فلانه و ..... چون خودم میدونم اگه مراقبت نکنم چه عواقبی داره 

اگه اینجا  کسی هست که لنز زیبایی یا طبی همیشه میزاره بیاد بهم دلگرمی‌ بده که چکار کنم مشکلی برام پیش نیاد 

من چشمام قهوه ای روشن و جذابه ولی متاسفانه یکم ریزه بخاطر همین دوست دارم لنز بزارم 

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

من تا حالا لنز رنگی استفاده نکردم 

لنز طبی استفاده میکنم و اصلا هم مشکی برام پیش نیومده

قبل و بعد لنز خوب دستاتو تمیز کن و مدت زیاد نزار باشه چون احساس خشکی میکنی تو چشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا لنز خیلی ضایعست 😩

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2731

سلام عشقم. کی گفته لنز بده. خیلی هم خوبه. من عاشقشم. فقط لنز سه ماهه میگیری تا همون سه ماه استفاده کن. بیشتر نه. قبل گذاشتن دستت رو بشور موقع برداشتن هم همین طور. بهترین رنگ لنز از نظر من که خیلی طبیعیه طوسی عسلیه. بعدش ناخون هاتم بلند نباشه. همین

چیزی نیس ک فقد قبل و بعدش دستاتو خوب بشور بعدشم بزار تو ابش (محلول)

عزیزم شما لنز رنگی میزاری ؟چند وقت یبار میزاری؟

2738
نه عزیزم بعضی مارکا خیلی خوب رو چشم میشینه 

من خوشم نمیاد اصلا . مخصوصا این رنگی ها که تباهه⁦ 🤦🏻‍♀️⁩

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
من تا حالا لنز رنگی استفاده نکردم  لنز طبی استفاده میکنم و اصلا هم مشکی برام پیش نیومده قبل و ...

عزیزم لنز طبی را روزی چند ساعت تو چشمت میزاری؟

باهاش حموم نرو و قبل خواب درشون بیار  جای تمیز باشه دست بچه نیوفته کلا مراقب باشی هیچی نمیشه

شما لنز رنگی استفاده میکنی؟اگه جواب مثبته روزانه چند ساعت استفاده میکنی ؟ممنون

عزیزم من 8 ساله استفاده میکنم البته طبی رنگی یا گاهی طبی بی رنگ

من حتی حمومم باهاش میرم یا خواب بعد از ظهر 

به نظر من مهمترین مورد لنز مایع لنزه 

مایع لنزه آمریکایی اپتی فری بگیر 

عزیزم لنز طبی را روزی چند ساعت تو چشمت میزاری؟

من بیشتر برای بیرون از خونه میزارم یا موقع درس

مثلا صبح تا ظهر میزارم بعد در میارم یه کم استراحت و دوباره میزارمش

2706