2737
2734
عنوان

خرید طلا

4163 بازدید | 52 پست

بچه ها بنظرتون الان ک طلا نزدیک یه تومن شده ارزش داره ادم طلا بخره؟؟؟من ی مقدار پول اومده دستم اینم همه داروندارمه...توروخدا راهنماییم کنین توزندگیم ضرر زیاد کردم دیگ خسته شدم...میترسم بخرم بعدا ارزون بشه واسه یه مدته کوتاه دوباره بکشه بره بالا...چیکارکنم😔😢😔😢😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره کی دوباره بخوای نقدش کنی

اگه تا چند سال نمیخوای دست بزنی بخر

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

نخر میاد پایین 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

شغل اینترنتی رسمی و معتبر

با درامد بالا و تضمینی

از تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشود

دانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازاد

و حتی خانم های خانه دار

با دوره اموزشی رایگان کار با سایت

و پشتیبان اموزشی

با درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتان

افراد علاقه مند ی صفحه چت مراجعه کنند

و منتظر پاسخ از سمت کارشناس باشند

ایدی کارشناس najafiil

دخترم دنیامه😍😍😍😉😉😎
2738

من پول داشتم تو اردیبهشت تا ۷۰۰ تمن هی گفتن نخر میاد پایین پایین نیومد هیچی همه چیزم ۳ برابر شد پولم دیگه ارزش نداره

خیانت=آفتابه اسید👍👍 کاربریم بخاطر حمایت از کشته های آ ب ا ن تعلیق شد.

نه من شنیدم این جور نمی مونه ارزون میشه میگن برج پنج واقعا چخبره خب. بعدم شما تو اوج گرونی بری بخری چقدم اونا اجرت داره بعد گرمی یک ملیون پونصد بشه سود نمی کنی چون گرونه الان

2706