2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فتوشاپ داره؟؟؟ی سینت خیلی بزرگتره ها😁

من تو شیردهی یه سینه م بزرگتره از اون یکی😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728

زیاد خوب نیست اندامت

بازو ها چاق

شکم داری

ران و باس ن چاق

دور سینه خیلی چاق

یه رژیم سبک و ورزش رو حتما نیاز داری

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
هم بد عکس گرفتی هم بد ژست گرفتی هم لباست بده چجوری بگیم آخه الان اون تکه گوشت پشتت چیه

😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

اسی جان 

خیلی چاقی🤭

مخصوصا پشت کتف و بازوهات

یه لحظه فک کردم فوتو شاپه و برای اینکه کمرتو گود نشون بدی اونجوری کردی 😑😑😑😑

وقتی دنیا اینو میخواد که مخصوصأ بسوزم... چیکار کنم، دلمو با نخ سوزن بدوزم؟؟!!                                                      ________کاربر سابقم✌🏻_________ 

عادی نیست هیکلت

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

[QUOTE=145479246]انگار با برنامه رتوش و فتوشاپ ب بدنت حجم دادی.. مخصوصا ب سینه هات..  اخه یه طرفو فقط حجم دادی ...[/QUOT]

یکی دیگه میذارم ایش

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄
عادی نیست هیکلت

اوم

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
[QUOTE=145479246]انگار با برنامه رتوش و فتوشاپ ب بدنت حجم دادی.. مخصوصا ب سینه هات..  اخه یه طر ...

بذار 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
2706