2733
2734
عنوان

من کرونا گرفتم

312 بازدید | 14 پست

آیا آبریزش بینی از علایم کروناست؟ته گلومم تلخه.یکمی هم دماغم کیپه یعنی کرونا گرفتم .توروخدا اگر چیزی میدونید بهم بگید دارم سکته میکنم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

فک کنم سرما خوردی

ولییی منم گلوم میخارهههههه ینی کروناس؟؟؟؟🤒

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ویروس مرموزهرروزیه علائمی داره والا

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2731
کرونا گرفتن که سکته نداره  سعی کن استراحت کنی و فعلن از دیگران دور باش

یعنی کرونا دارم؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

اینا علامتای رایج کرونا نیست بیشتر به سرماخوردگیای الکی شبیه هست که ادم جلوی کولر و پنکه میخوابه میگیره . یه قرص کلد استاپ یا سرماخوردگی بزرگسالان بخورید درست میشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
انشالا که هیچی نیست و با یکم استراحت خوب میشی فقط استرس نداشته باش

سرما خورده بودم خوب شدم

سرما خورده بودم خوب شدم

عزیزم انشاالله که بلا همیشه بدور باشه 

من توی یکی از تاپیک ها خونده بودم شما قرص استرس کالم میخوردی تو رو خدا میشه راهنماییم کنی چجوری هست این قرص؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
2706