2737
2734

چند وقت پیش یه نفر درخواست دوستی فرستاد با کاربری خانم خب منم قبول کردم بعد گفت آیدی تلگرام بده خب من احمق که نمیدونستم گفتم آیدی ندارم خودش داد بعد تقریبا یه یه هفته ای بود همش میگفت بیا تلگرام چت کنیم منم خب کنکوری هستم میگفتم درس دارم یا نت ندارم میکف برات شارژ میفرستم بعد خیلی معذرت میخوام ولی همش در مورد مسایل جنسی حرف میزد هر پیامی که میداد من اولش شک کردم بعد گفتم من نمیدونم تو پسری یا دختر بعد عکس یه دختر فرستاد منم خیالپ جمع شد اصرار کرد عکس خودم بفرستم منو مجبور فرستادم ولژ کسم شت ود ینی قیاقم معلوم نبود بخدا یه حر فایی میزد بعد منم بلاکش کردم چند روز پیش حالا دوباره رفتم میگه همچین حساب کاربری وجود نداره الان دیگه مطمعن شدم پسر بود بچه ها چه اشتباهی کردم تو تل بهش پیام دادم عکس دادم 😫😫😫😫😫راستی گفتم ویس بگیر ببینم دختری گف با لبتابم آخه مگه میشه🤔🤔🤔نام کاربری تو نینی سایتم یادم نمیاد متاسفانه لغو زده بودم ببخشید زیاد شد به نظر شما پسر بوده؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۹۰ درصد اره   تو پیامهات اسمش نمونده؟

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

نه نبوده 😐

هنوزم یعنی شک داری؟؟!!! 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706