2737
2734

میشه کمکم کنین بار اولمه خیلی میترسم تا یه خورده بلند میشم کارهای خونه رو انجام بدم زیر دلم و ... درد میگیرا فورا میشینم اینا بده؟؟؟ 

💚💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کار سنین نکن

استراحتت بیشتر

تا سه ماه حداقل نزدیکی نداشته باشی خوبه 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

درد طبیعی رو خودت فشار نیار ، اما کلا هم ننداز اگه لکه بینی چیزی نداری

وسیله سنگین بلند نکن، حرکت ناگهانی انجام نده...

اما خیلی هم حساس نشو نی نی جاش امن!

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

سه ماه اول خیلی مراقب باش. پله نرو چیز سنگین بلند نکن طولانی سرپا نباش سفر نرو سعی کن سه ماه اول کاملا استراحت کنی. سه ماه اول خطر سقط زیاده بعدش به اصلاح بچه جاش محکم می شه می تونی یه کارایی بکنی.خوردنی هم که یه چیزایی هست می گن ضرر داره اونارو نخور مثل زعفرون و جیگر و ... تو اینترنتم بزنی می آره برات.

کاراتو انجام بده نگران نباش فقط کارهای سنگین انجام نده وسایل سنگین جابجا نکن، کمی که کار میکنی بعدش استراحت کن،کار طولانی انجام نده... از کمپرس گرم و سرد برای تسکین درد در ناحیه شکم و کمر استفاده نکن، از جایی نپر، با آرامش کارهاتو بکن، شیر میوه سبزیجات حتما استفاده کن، باقیشم بسپر به خدا انشاالله سلامت نی نی رو بغل بگیری😊

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄

من وقتی میخوام کارای خونه رو بکنم نیم ساعت فقط میتونم بعدش باید یکم دراز بکشم و دوباره برم ادامه بدم و کلا چن ساعت پشت سر هم نمیتونم بشینم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
درد طبیعی رو خودت فشار نیار ، اما کلا هم ننداز اگه لکه بینی چیزی نداری وسیله سنگین بلند نکن، حرکت ن ...

تا چن روز پیش زید دلم درد میکرد به دکترم گفتم گفت طبعیه ولی امروز حس میکنم درست رحم و دهانه اش درد میکنه ولی یه خورده کار هم انجام دادم ولی بلند نکردم چیز سنگین که 

💚💚
2706