2733
2734
عنوان

راهکار برای ریزش مو

131 بازدید | 11 پست

خیلی مو هام داره میرزه. داره کلافم میکنه
دکتر پوست و مو هم رفتم. یه سری آزمایش داد اونا رو دادم. هیچی تو بدنم کم نبود
قرص سیتین ب6 و آمپول های بیوتن و بپانتن هم داد و استفاده کردم
ولی بازم هم ریزش مو دارم.

روزی چند تارمو

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من روزی15تارموم مریزه طبیعیه عایا

😐طبیعیه زیاد که نیس منم ۱۰ الی ۱۵

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

سیستین ب 6 و بیوتین که هر ریزشی رو قطع میکنه ؟ اگه توانایی مالی داری برو مزوتراپی مو ، پلاسمای خونتو تزریق میکنن تو ریشه موهات . همم هفته ای یه زرده تخم مرغ محلی حتما باشه رو بزن کف موهات و بعد 20 دیقه حموم کن خیلی موثره

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
2738
سیستین ب 6 و بیوتین که هر ریزشی رو قطع میکنه ؟ اگه توانایی مالی داری برو مزوتراپی مو ، پلاسمای خونتو ...

هزینه اش چقدر میشه و اینکه خودت یا نزدیکانت انجام دادن و نتیجه گرفتن؟
کجا باید رفت؟

هزینه اش چقدر میشه و اینکه خودت یا نزدیکانت انجام دادن و نتیجه گرفتن؟ کجا باید رفت؟

من خودم انجام ندادم . اما چند مورد بودن که رفتن و گفتن رضایت بخش بوده . عزیزم 5 تومن میشه فک کنم. تو چند جلسه انجام میشه . خونتو میگیرن سانتریفیوژ میکنن پلاسماشو میگیرن دوباره خونتو تزریق میکنن به رگات. پلاسمای خونتم تزریق میکنن به ریشه موهات . به نظر من همین ب سیستین رو بخور - خواب کافی - ورزش - استفاده از شامپوهای بچه - زرده تخم مرغ رو بزن - قرص آهن بخور - و اینکه یه ماسک مو بهت میگم اون کراتین بالا داره اونو من خودم استفاده کردم و ریزش موهام تا 70 درصد کم کرد . یکم گرونه اما می ارزه ! ماسک موی دنس هیر رنگ سفید . داخل حمام میزنی 10 دیقه میمونه بعد میشوری . عالیه . کراتین داره و موهارو تقویت میکنه . من یک ساله استفاده میکنم راضی ام. یدونه شو 3 ماه استفاده میکنی تقریبا .

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش