2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روانشناسی بالبنی چون علاقه دارم 

ولی وکلات اینده بهتری  داره

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2738

وکالت فوق العاده فوق العاده سخته قبولی حتی استادا میگن قبولی از تخصص پزشکی هم سختره

من خودم حقوق خوندم و زیاد توصیه نمیکنم این رشته رو چون تنها شاخه به درد بخوری وکالت هست که درصد قبولی خیلی پایین هست 

حقوق هم خیلی تو زندگی شخصی موثر شما هر کاری بخوای انجام بدی از خرید خونه گرفته تا کوچیک ترین معاملات مسائل ارثی و خانواده خیلی کمک میکنه قشنگ تو زندگی احساس میکنی در ثانی حقوق هم خودش به نوعی با رشته های روانشناسی و جامعه شناسی هم تلفیق داره 

2706