2410
2553
عنوان

مامانمم

327 بازدید | 18 پست

سلام وقتتون بخیر 

راستش من با مامانم 17سال تفاوت سنی دارم من 24سالمه و 1سال و 10ماهه عروسی کردم و پسرم 1سال و 18 روزشه .

از بچگی رابطم باهاش خیلی خیلی خوب بود با بابامم همینطور ولی خب بالاخره دختر با مادرش راحت تره دیگه  چون اختلاف سنمون کم بود خیلیییی جاها باورشون نمیشد مامانمه و ما همیشه با این موضوع مشکل داشتیم   

مامانم مربیه ( تی ار ایکس و کار با دستگاه  اینا میکنه) و خیلی به قول معروف اکتیو و به روزه.

چون من تک فرزندم بعد ازدواجم هی به در میگفت که مثلا دیوار بشنوه که بچه دار بشه و ببینه من عکس العملم چیه  و خب با روی خوشی رو به رو نشد از طرف من   

تا قبل این کرونا اصلا نمیشد یه روز کامل تو خونه پیداش کرد جز اخر هفته ها که ما میرفتیم خونشون یا با بابام یا با دوستاش بیرون و سفر و ... میرفت و درکل خیلی خودشو محدود به خونه نمیکرد که با دوری من مواجه بشه  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

چندبار بعد بچه دار شدنم چون بلد نبودم و سخت بود بهش غر میزدم برگشت گفت میخواستی زود بچه دار نشی مجبورت که نکرده بودن   دیگه تصمیم گرفتم چیزی نگم بهش راجب سختی و اینا 

1-2بار مشکل داشتم یا از خواهرشوهرم پرسیدم یا مادرشوهرم بهونه اوردم مامانم سفره و دسترسی ندارم بهش.

از وقتی هم کرونا اومده و تو خونس گیر داده که بقیه دلشون خوش بود هی میگفتن بچه دارشو دوباره بیارم که چی بشه؟مثل تو بذاره بره هفته ای 1بار پاشه بیاد خونم؟

دیالوگ هرروزشه دقییقا همینو میگه  

بهشم میگم خب تو پاشو بیا خونه من هی امروز فردا میکنه نمیاد  

ماهم که میریم خونشون قشنگ انگار من عروسشم شوهرم پسرش انقدرررررررر باهاش خوبن من لجم میگیره  

واقعا بعضی وقتا نمیدونم چجوری باهاش برخورد کنم از بس الکی ایراد میگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ووییی چه مامان خوبی با تک فرزندی چطوری؟؟؟خوبه؟

به قول دوستام مامان که نیست بگو خواهر بزرگه  

تا یه سنی خوب بود دروغ نمیگگم ولی از یه سنی به بعد واقعااااااا متنفر بودم از اینکه تک فرزندم 

2720
از چه سنی چرا الان حالت چطوره؟

تا مثلا 10-11سالگی خوب بود 

ولی از اون به بعد اصلاااااااااااااا 

با اینکه دورمم شلوغ بود دخترعموم و پسرعموم و پسر عمم و دختر عمم تقریبا همسن خودمن و باهم بزرگ شدیم و هرروز پیش هم بودیم 

ولی خب هییییچوقت جای خواهر یا برادر رو برام پر نکردن

مثلا شب عروسیم خیلیییییی دلم میخواست منم خواهر برادر داشتم 

الانم همینطور دوست دارم هنوز ولی نه دیگه تو این سن بخواد بچه دار بشه

2714
اوه باز خوبه شوهرتو تحویل میگیرن  خانواده من میگن این یارو غریبستتتتت تو مارو فروختی به غریبه🥴 ...

نههههههه 

مامان و بابام جونشون در میره واسه شوهرم

شوهرمم همینطورررر

خوش به حال دغدغه هات که تو و مادرت رو دارن.

دغدغه های ما از دست ما عاصی ان.میگن بسه دیگه تو چقدر بدبختی .خسته امون کردی .دغدغه ی من با مادرم اینه که.عمل سر کلاژ کردم یک هفته بعد تو راه مهمونی اومد بهم سر زد .زایمان کردن 20روز بعد اومد سر زد و رفت.

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
دوست منم پونزده سالگی بچه دار شد الان ماشالله دخترش خیلی قد بلند شده خالا دوستم خجالت میکشه بکه این ...

وای ببین دقیقااااا منم هروقت بیرون میرفتیم از یه سنی که خب من مثلا ابرو برداشتم و ارایش اینا کردم واقعا با اینکه مامانمه مشکل داشتیم 

چندبار شد تو خیابون بهش گیر دادن  

2بار بیرون براش خواستگار پیدا شد  

منم با دخترم ۲۰سال اختلاف سنی دارم توی خونه که دعوامون میشه شوهرم میگه انگار خواهرکوچیکته 😂😂😂

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
خوش به حال دغدغه هات که تو و مادرت رو دارن. دغدغه های ما از دست ما عاصی ان.میگن بسه دیگه تو چ ...

چه ربطی داره عزیزم؟

اگه الان میومدم اه و ناله میکردم ای شوهرم خیانت کرده ای مادرشوهرم تیکه میندازه ای فلانم ای بیسارم دغدغه هام زیاد بود؟؟؟؟؟؟

منم با دخترم ۲۰سال اختلاف سنی دارم توی خونه که دعوامون میشه شوهرم میگه انگار خواهرکوچیکته 😂😂😂

یه بار داشتم با مامانم بحث میکردم تو مغازه سر خرید کردن 

فروشندهه گفت واییییی مامانتون چیکار میکنه با شما 2تا اخه

مامانم  به شوخی گفت پس ببین چی میکشم از دستش با این بچم  

فروشندهه باور نمیکرد کم مونده بود ازمون شناسنامه بگیره  

چه ربطی داره عزیزم؟ اگه الان میومدم اه و ناله میکردم ای شوهرم خیانت کرده ای مادرشوهرم تیکه ...

نه واقعا حسرت خوردم .واقعا دوس داشتم دغدغه هام مثل تو باشه.

خوشبخت باشی عزیزم.دغدغه هات همینا باشه همیشه.بی کس نمونی انشاالله.

انشالله همیشه در خونه بابات به روت باز باشه.

من با یه بچه 20روزه توخونه تنها موندم به مدت 14روز نه مادرم اجازه داشت بیاد پیشم ،نه بابام راهم میداد برم خونه اش.بابام میگه  دختر که شوهر کرد دیگه تماااام

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
2706