2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم دارم دق میکنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2139 بازدید | 169 پست

فقط مواظب باش باردار نشی بقیه ش اصلا مهم نیس زیاد ،اگه باهم مشکل ندارید 

ولی شوعرت خیلی نامردی کرده رابطه ی خواسته دوطرفه س..همون قدر ک خواسته اون مهمه خواسته شمام مهمه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر دختر ساده ای هستی حتما باید به همه میگفتی رابطه داری تو هم بگو نه رابطه نداریم بیچاره مادرت چقدر حالا اعصابش خورده ی کاری کن زود برو سر خونه زندگیت با شوهرت حرف بزن

گناه که نکردی عزیزم‌ چرا انقدر ناراحتی دیگه کاریه که شده 

ولی واقعا رابطه تو دوران عقد اشتباهه تو همین سایت صدتا تاپیک درباره اینکه تو نامزدی نامزدشون ولشون کرده رفته هست و اون خانما موندن با یه خاطره بد و در آینده شاید تو ازدواج مجددشون دچار مشکل بشن 

خیلی هاشون میگفتن بعد رابطه اخلاق شوهرشون عوض شده دیگه میلی به عروسی گرفتن ندارن 

شما هم سعی کنید هر چه زودتر برین سر خونه زندگیتون

خدایا شکرت 🌷
2738
اره بابا

پس چرا من نداشتم😂

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
گناه که نکردی عزیزم‌ چرا انقدر ناراحتی دیگه کاریه که شده  ولی واقعا رابطه تو دوران عقد اشتباهه ...

وا یعنی بعد رابطه کامل پسز میل نداره بره سرخونه زندگیش پس اون پسر خیلی چیپه باید هم چیپ بود و ازش دریغ کرد ولی اگه ادم از انتخابش مطمین باشه چه اشکالی داره

عزیزم من نه میشناسمتون نه شرایط خانواده و همسرتون رو میدونم منم تو دوران عقد رابطه داشتم کسی هم نفهمید واین رسم مزخرف  دستمال هم همسرم اجازه نداد انجام بدن و اینکه منم اون موقع طبیعی جلوگیری کردم ولی نه هرشب  الانم چهارساله عروسی کردم یه دختر دارم شما هم به همسرت بگو یا باید روش جلوگیری تو عوض کنی یا دیگه نمیزارم رابطه داشته باشی

2706