2733
2739
عنوان

کیا مادرشوهرشون خوبه؟؟؟🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 223 پست
ماله من خیلی خوبه ۱/۵ساله به رحمت خدا رفته صداش در نمیاد 

دست راستت رو سر ما

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من خوب نیست واقعا میگما .....همش بین عروسا فرق میزاره.خیلی هم دروغگو هستش تهمتم میزنه 

دروغ اخ اخ فکر نکنم از مادرشوهرمن دروغگو تر وتهمت زننده تر وجود داشته باشه .رو دست همه زده تو این مورد .

2731

مادر شوهر من 

خوب باشی خوبن

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2738

مادر شوهر سلیطه من یه زن هاره ک بیس چار ساعت بین منؤ شوهرم دعوا راه میندازه میره پشت سرمن و خانوادم بیس چار ساعت بد میگه ب شوهرم راجب مامانم بد میگه از حسودیش. پسرشو میندازه جونم مگه زنت و کتک بزن مرد باش  تو همه چیز خونه زندگی من دخالت میکنه و همیشه جلو شوهرش و پسرش از خودش تعریف میکنه و منو میاره پایین رو من عیب های الکی میزاره در صورتی ک قیاف خودش انقد زشت ادم نمیتونه تحملش کنه خونه زندگیش انق کثیف بو.گند میده بعد از حسودی میاد رو من ایراد میزاره برادر و برادر زاده هاش و پور میکنه میندازه جون من هر وقت منؤ میبینن دختر دایی های شوهرم میان ب من میگن شوهرت قرار بود بیاد منو بگیره تو نذاشتی .در صورتی ک شوهرم اصن ب اونافک نمیکرد کلی واس خانؤادم نقشه.میکشن ک از ننه بابام پول بتیغن میگن بابات باید خؤنه بده ماشی بده خودشؤن هزار خرج عروسی ما نکردن پدرشوهرم ک نگوو عین خاله زنکا یادم رفت بودم ی جا پا گشا جلو چهل نفر ب یه فامیلشون گفت ت خوبه عروست فامیلتونه اب شدم رفتم ت زمین.مادر شوهرم اومد بود خونه بابام اینا میگف برو خداتو شکر کن کاریت ندارم ازادت گزاشتم وگرنه میزدم سر تومیشکوندم پدرشم از همه بدتر میاد ب شوهرم هی در گوشش میخؤنه مردم ب دختراشون خونه دادن ماشین دادن .یا میگه زنتو بفرس سر کار حالم ازشون بهم.میخوره نفرینشون میکنم هر روز

خدایا کمکم‌ کن❤
مادر شوهر من  خوب باشی خوبن

بعضيا خوبيم بكني خوب نبستن همش پاچه ميگيرن خيلي ديدم

مادر شوهر خودم خوبه ولي كار خاصيم براش نكردم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

خوب مطلق نیستن ولی مشکلی باهم ندارم گهگاهی خیلی کم ناراحتی پیش میاد ک اجتناب ناپذیره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
چیز بدی نگفتم عزیزم همینکه حلالش کردم و براش خیرات میدم مطمئنم خیلی ازم راضیه 

خدا خیرت بده 

منم خواهرم خیلی مادرشوهرش اذیتش کرد 

ولی موقع خاک سپاری حلالش کرد فکر نمی کردم این کار رو بکنه چون خیلی زجر کشید 

ولی حالا که اینقدر مرام داری شما سعی کن ذهنت رو هم آروم کنی و راجبش هیچ حرف نزنی 

2706