2733
2734
عنوان

کرونا، (فوت پدر، مادر عروس و داماد)

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 65 پست
همین الان شنیدم یکی از پزشکایی ک کرونا گرفته و خوب شده الان فوت کرده.

دیگه همه چیو به هم ربط ندیم قبل کرونا ماهی ۳ هزار فوت میشدن حالا بنا به دلایلی.اینم شاید پیمانه عمرش تموم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل چهارده روز مدیریت کن یه جوری که نرید 

اره شوهرم اگه بگه بریم رک‌میگم من خونه پدرمادرم رفت و امد دارم نمیتونم با جون اونا بازی کنم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
دیگه همه چیو به هم ربط ندیم قبل کرونا ماهی ۳ هزار فوت میشدن حالا بنا به دلایلی.اینم شاید پیمانه عمرش ...

دیگه دلیل مرگش کرونا بوده 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2731
دیگه دلیل مرگش کرونا بوده 

ببین درسته کرونا فوتیش بالاس اما اینم قبول کن مثلا یکی سکته کرده فوت شده یا حالا در اثر هر مریضی.اون وسطام حالا کروناش مثبت بوده میزن در اثر کرونا.الان شمام سرما بخوری حتی.تست بدی تستت مثبت میشه

ببین درسته کرونا فوتیش بالاس اما اینم قبول کن مثلا یکی سکته کرده فوت شده یا حالا در اثر هر مریضی.اون ...

من نگران همسر مم ک با این. خدا بیامرز بستری بود بیمارستان الان حالش خوبه خبر و ک شنیدم اعصابمون خراب شد آه  

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

تو اصفهان میگفتن داماد داشته نمیدونس بعد عروسی یهو شدید شد فوت کرد عروسو چن نفرم الوده کرده  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

دیروز یکی از همسایه ها خونه خریده بود  تو خونش هی می امدن کادو می  اوردن انقد پر بود خونشون شهرستانی بودن صداشونم تو اونور کوچه میرفت با صدای بلند حرف میزدن خونشون غلغله بود

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
من نگران همسر مم ک با این. خدا بیامرز بستری بود بیمارستان الان حالش خوبه خبر و ک شنیدم اعصابمون خراب ...

من گفتم دیگه هرکی این ویروسو ساخته هدفش اول بازی با روان مردم بوده.حالا اون دکتر ممکنه مرگش هزارتا علت داشته باشه.اگه اینجوری باشه این همه بهبودی باید فکر مرگشون باشن.فقط بدنشو تقویت کن و اینم بدون اگه خدا نخاد و عمرت به دنیا باشه چنان نگهت میداره

بیچاره عروس.خدا صبرش بده.

برای اینکه بخواد بهترین روز زندگیش رو جشن بگیره بدترین خاطره زندگیشو ساخت

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

حقشونه

هر کسی عروسی و مهمونی و دورهمی میگیره حفظ همینه 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
ببین درسته کرونا فوتیش بالاس اما اینم قبول کن مثلا یکی سکته کرده فوت شده یا حالا در اثر هر مریضی.اون ...

عزیزم کرونا تو افراد مختلف اعضای مختلف رو درگیر میکنه. جدیدا بیشتر کرونایی ها ایست قلبی می کنن.

و این وسط هم خیلی ها که کرونا باعث شده سکته کنن رو هم به نام کرونا نمی نویسن.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

بچه ها الان رئيس ما اومده سركار ديروز و پريروز نيومده بود. الان مي گه تب داشتم تست دادم تا شب نتيجش مياد اما فكر نكنم كرونا باشه فكر مي كنم سرما خوردم. الان من چه كنم. خوب امروز رو هم نمي اومدي مرد حسابي....

2706