2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمردرددارم میترسم ناامیدشم

من اینقدر درد پری داشتم که پد میذاشتم میدیدم خبری نیس.دیگه بی بی گذاشتم مثبت بود ولی درد پری امونمو بریده بودا

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

برو

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2731
وااای برو بذار کاش منم صبر تو رو داشتم  چهار روز مونده به موعدم نرم آزمایش بدم

منم قبل موعود بی بی چک ب دستمم همیشه ام منفی میشه😕

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اگه پریاش منظمه بزنه

نمیدونم میگفت پرولاکتین بالاداشته ماه پیش میگه پرولاکتین عود کرده بود ولی این ماه درست شده بودخودشم میگفت سوزش داشتم عذرمیخوام نوقع ادرار لفونت هم نداره

معرفی میکنم خانم وکیل هستم تونیروی انتظامی کارمیکنم
تنبلی تخمدان نداریم؟ شاید کیست داشته باشی  حتما برو دکتر

نه ماه قبلی هم ۷ یا ۸ روز عقب انداختم ولی پری شدم این ماه تاریخش واسه ۹ بود ولی الان ۲۲ هیچی به هیچی

تمام زندگیم خلاصه شده تو بودنت ❤
2738
_________________________________________________________________________________________________- ...

پریودی نامنظم 

کیستم بستگی ب نوعش داره پلی کیستینگ معمولا پریود نامظنمه ولی بعضیام منظمه از طریق سونو مشخص میشه ومتاسفانه این دوتا عامل نازایی خانمای ولی خداروشکر با دارو ۹۰درصد نتیجه میگیرن 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706