2737
2734
عنوان

قرص ضدبارداری

664 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها من قرص ال دی واسه جلوگیری از بارداری استفاده کنم اورژانسی چجوری بفهمم تاریخ انقضا شو چون مال چند سال پیش فک کنم،خواهش میکنم کمکم کنید

اینارو نخور من چندسال خوردم همش ضرره خیلی نامحسوس به بدن وروح وروانت اسیب میزنه.

بعدشم ایناراباید مرتب بخوری نه مثل قرص اورژانسی وگرنه جواب نمیده باید۲۱شب بخوری۷شب نخوری

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص اورژانسی استفاده کن

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2728
اینارو نخور من چندسال خوردم همش ضرره خیلی نامحسوس به بدن وروح وروانت اسیب میزنه. بعدشم ایناراباید م ...

روشت چی هست پس؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
روشت چی هست پس؟ 

همین بود.ولی خیلی اعصاب ادم داغونه وقتی میخوری ناراحتی کلافه ای میخوای گریه کنی.درضمن دیگه بعدش به این راحتیاباردارنمیشی.من اولین بچم به باراول حامله شدم برادومی الان اقدامم بخاطر قرصها یکساله اقدامم ونمیشه

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
اورژانسی تو شیر دهی ضرر داره؟

نمیدونم بخدا از راهنمایی دارویی زنگ بزن بپرس 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2738
اورژانسی تو شیر دهی ضرر داره؟

اگه شیر میدی قرص جلوگیریه مخصوص داره از مرکزبهداشت شهرتون بگیر رایگان میده.ریزو سفید رنگ هستن

اگه شیر میدی قرص جلوگیریه مخصوص داره از مرکزبهداشت شهرتون بگیر رایگان میده.ریزو سفید رنگ هستن

اره اونو میندازم اخه گفتن ضرر داره اینا هم ضرر داره این سفیدا

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
همین بود.ولی خیلی اعصاب ادم داغونه وقتی میخوری ناراحتی کلافه ای میخوای گریه کنی.درضمن دیگه بعدش به ا ...

من دو تا پشت سر هم آوردم حداقل تا 7 8 سال دیگه بچه نمیخوام

قرصم ال دی نمیخورم روکین میخورم ناراحت و کلافه و عصبیم نمیکنه، بیشتر از یکساله میخورم

روش های دیگه بدرد نمیخورن مطمئنم فوری باردار میشم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من دو تا پشت سر هم آوردم حداقل تا 7 8 سال دیگه بچه نمیخوام قرصم ال دی نمیخورم روکین میخورم ناراحت و ...

اگه دیگه بچه نمیخوای ایودی بذار ۸سال راحتی

اگه دیگه بچه نمیخوای ایودی بذار ۸سال راحتی

نه بابا زنداییم با آیودی باردار شد😵

2706