2726
عنوان

زایمان طبیعی راحت

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هرکاری کردم‌ نشد دردم نگرفت ۴۱ هفته سز شدم

چرا سزارین. منم هرسه تا بچم هیچ دردی نداشتم بستری شدم البته واسه هر سه ماما خصوصی  داشتمو چهارساعته زایمان کردم 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

دوستان کی مشخص میشه چطوری میتونی زایمان کنی؟

هفته چند؟

من دوست دارم طبیعی زایمان کنم

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

ببین عزیزم من دوتا زایمان داشتم اولیم بشددددت سخت بود جوری ک برا دومی وحشت زایمان داشتم الان تقریبا ۲۰ روزه زایمان کردم و زایمان دومم نسبت ب اولیم خیلی خیلی راحت تر بود و خودمم باورم نمیشد من ماه اخرو ب هیچ عنوان چیزای طبع سرد مصرف نکردم و هرشب کمرمو دلمو پاهامو با روغن زیتون مالش میدادم روبروی کولرم نرفتم هر روز از هفته ۳۸ ب بعد تخم شوید و گل گاو زبون خوردم و شبی ی دونه شیاف گل مغربی گذاشتم درسته درد خود ب خود نیومد سراغم هفته چهل بدون درد رفتم بیمارستان گفتن ۴ سانتی راستی پیاده رویم حتما برو روزی ی ساعت بعد ماه اخرو سوره انشقاق ناد علی رو خیلی بخون مامانمم ی دعا برام نوشته بود زده بودم ب پای راستم فک کنم از اول شروع دردم تا اخر درد فقط نادعلی و دعا رو میخوندم تو دوساعت زایمان کردم فوق العاده راحت تر نسبت ب اولی 

ببخشید زیاد شد خواستم کامل بگم شاید کمکی کرده باشم

◀️تاپیک بامداد خمار▶️ گروه نارنجی🔶️ قد:۱۷۱ وزن: ۸۰⬅️ هدف:۶۵↩ به امید رسیدن به وزن دلخواه
چرا سزارین. منم هرسه تا بچم هیچ دردی نداشتم بستری شدم البته واسه هر سه ماما خصوصی  داشتمو چهارس ...

رفتم سونو وزن نی نی بالای ۴ بود برگه سونو رو بردم بیمارستان نذاشتن برگردم ساعت ۱۱ شب گفتن اورژانسی باید سز شی 

2706