2737
2734
عنوان

تولدت مبارک عزیزم😍🤩🥰

116 بازدید | 15 پست

سلام دوست خوشگلم

تولدت کلی مبارکا 

بهترین ها رو واست آرزو دارم

💜💜🥀🥀🥀🥰❤❤❤☘🍀🌺🌺🌹🌷🌷⚘🌿🌿🍃🤍🤍🖤🖤🤎💙💙💛💛🧡🧡🥳😘😘🤩😍😍🍫🍫

@ریحون۷۴

🍃(خُدآ اَگَر بِخوآهَد غِیرِ مُمکِن،مُمکِن می شَوَد)🍃

تگ نمیشه 

@ریحون۷۴

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تگ نمیشود گل🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2731

استاتر ببخشید.ی سوال داشتم تو نی نی سایت بخوایم یکیو پیداکنیم باید اسمشو کجا بزنیم تا بیاد؟مثه جستجو؟

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
استاتر ببخشید.ی سوال داشتم تو نی نی سایت بخوایم یکیو پیداکنیم باید اسمشو کجا بزنیم تا بیاد؟مثه جستجو ...

همینجایی ک مینویسی عزیزم اول اسم @ بزار

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
تگ نمیشود گل🍍

امضات ب زبون گیلانیه؟

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  😂😂😂    *   اونکیه در حد پیام دادن وابسته میشه همونیه که دلستر بخوره مست میشه*      «   به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏»
2738
نمیشه

😊اول اسمش@بزار اسمشو دقیقا مثل همون که گذاشته بنویس بعد اگه اون کاربر باشه بالاش به رنگ ابی مینویسه بزن روش بفرستش تو تاپیک اینجوری تگ میشه وجوابتومیده

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
امضات ب زبون گیلانیه؟

بله🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
عزیزم خیلی ممنونم،واقعا خوشحال شدم مرسی از لطفت😘😘😘❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹

خواهش عزیزدلم کاری نکردم که وظیفه بود خوشگلم💜💜💜💚💚💚

🍃(خُدآ اَگَر بِخوآهَد غِیرِ مُمکِن،مُمکِن می شَوَد)🍃
2706