2733
2734

دولتی یا غیر دولتی..اگ انلاینه خب همون دولتی بهتره که

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

کی میفرسته بچشو مدرسه؟🙁🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

قرمز مجازی

زرد مجازی حضوری

سفید حضوری

روستاها حضوری

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی میفرسته بچشو مدرسه؟🙁🍍

مگ نمیفرستی؟

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

کلاس تابستونی ها که  آنلاین شروع شده 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738
مگ نمیفرستی؟

من بچه ندارم ولی بنظرم حداقل ابتدایی هارو نفرستن اخه اونا بچه ن رعایت نمیکنن 

باز دبیرستان و راهنمایی میتونن از خودشون مراقبت کنن

بهرحال خطر ناکه😞🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
من بچه ندارم ولی بنظرم حداقل ابتدایی هارو نفرستن اخه اونا بچه ن رعایت نمیکنن  باز دبیرستان و ر ...

پ پول به غیر دولتی ندیم‌الکی

پسر من کلاس اول می ره به نظرتون چی میشه، اینجوری باشه از پایه ضعیف میمونن

میره هشتم

2706