2726
عنوان

واقعا باور نمی کنید؟

301 بازدید | 15 پست

تاپیک قبلمو بخونید متوجه میشید

ی عده گفتن داستان خوبی بود ، ذهن خلاقی داری ، 

واقعا چرا باورتون نمیشه؟

یکی گف چرا نصفه شب گوشی دستته من روزا آمپول و سرم میزنم ک نکنه یوقت بیهوش بشم و فقط شبا برای اینکه یکم دیر خوابم ببره گوشی دستم میگیرم

باورتون نمیشه دکترم اومده خواستگاری من؟

ی عده واقعا خوش برخوردن و بهم روحیه دادن و برای برطرف شدن سرطانم کلی دعا و صلوات فرستادن 

ولی ی عده بیشعور عوض اینکه بیان راهنماییم کنن دارن میان هرچی دلشون میخواد و تهمت دروغ میزنن

💖💫

اینجا دروغ زیاد میگن برا همین کسی باورش نشده😃 🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره همه شبیه هم باشن؟

نه😃 🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2728

یک چیزیایی تجربیه اینجا

تاریخ عضویت تعداد پست و بعد یک دفعه موضوع خاص و تک و عحیب و اصرار شما به چندبار تاپیک زدن در موردش و شرایط خاص شو برانگیزه

چون در تاپیک قبل این تاپیک دوستان خوب حرف زدن و راهنمایی کردن و دوباره تاپیک زن مشکوکشون کرده

یک چیزیایی تجربیه اینجا تاریخ عضویت تعداد پست و بعد یک دفعه موضوع خاص و تک و عحیب و اصرار شما به چن ...

شما خودت اگه شرایط منو داشتی (دور از جونت )روزی هزارتا تاپیک میزدی ، میدونی چرا ، چون من خواهر ندارم باهاش حرف بزنم ، همدم ندارم ، مادرمم ک اصلا عین خیالش نیس ، جز شماها کسیو نداشتم و ب شماها پناه میارم و شما اینطوری ب راحتی تهمت میزنین 

💖💫
شما خودت اگه شرایط منو داشتی (دور از جونت )روزی هزارتا تاپیک میزدی ، میدونی چرا ، چون من خواهر ندارم ...

آدما متفاوتم

من خیلی با دردل مجازی میونه ندارم

چون کاملا این اتفاق رو پیش بینی میکنم

و اگر جای شما بودم یک مشاور تلفنی میگرفتم

عزیزم اسم داروهاتو بگو. من نرس انکولوژی بودم

فعلا زیاد قرص برام ننوشته ، معدم عفونت کرده و برام چنتا مسکن نوشته

اسماشم اینان :

امپرازول

متروماکس

نیزاتیدین

فاموتیدین

💖💫