2737
2739
عنوان

با این همسایه

236 بازدید | 16 پست

بچه ها یه همسایه دازیم زن بدی نیست

ولی هر روز میاد اتومو،زودپز،قابله و...میگیره

مواد خوراکی اشکال نداره

اما خدایی اتومو و زود پز اخه؟

یعنی هر روز میگه اتو رو بده

تا ساعت ۱۲ میخوابه میاد دم خونمون زودپز بده غذا بپزم

بنظرتون این سری اتو رو ازش پس گرفتم یه بار دیگه خواست بگم اتو سوخته؟یا زشته؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خودتون از اول رو دادین زودپز خواست بگو لازم دارم اتو مو خواست بگو خواهرم برده بعضیا واقعا درک ندارن دیگه حالا مواد غذایی ضرورتا مشکلی نیست ولی تکرار بشه درست نیست 

من همسایه داشتم اومد خونمون با اینکه من بهش گفته بودم رفت وامد با همسایه رو نمیپسندم  مامانم سوغاتی اورده بود برداشت برد گفت ما خیای دوست داریم این شیرینی رو من برا خوردن تعارف کردم فقط 

رو نده کلا این همسایه های جدیدم اسم همدیگروهم نمیدونیم فقط جلو اسانسور وراه پله همدیگرو ببینیم سلام میکنیم و والسلام 

عزیزم کار اون خانوم خیلی زشته نه اتو مو تو زندگی واجبه اگر نباشه مشکل پیش بیاد نه زودپز  ادمهای که نیازشون و هر روز در خونه ی دیگران ببرن بی شخصیت هستن شما هر روشی رو که به کار بگیری که نیازش رو رد کنی حق داری بهتره اتو مو رو ببری خونه خواهری مادری بزاری بگی اونجاست هم دروغ نگفتی هم از یرش میفته یه فکری برای موهاش میکنه زودپز هم سعی کن بزاریش روی گاز و یه چیزی تکش بپزی چند بار که دست خالی ردش کنی اگر حالیش بشه دیگه نبابد بیاد 

2738

اتو مو دقیقا مثل لباس زیر شخصیه ,یا مثل شونه ومسواک.....

خوبه بعد اون خودت میتونی استفاده کنی.....

وسایل خوراکی اشکالی نداره شاید واقعا یه موقع ادم واقعا یه چیزی لازم.داره ,ولی برقی یه بار دو بار نه که هر روز هر روز ....اگه اینقدر لازمشه بهش پیشنهاد بده یکی بخره.....

دفعه بعد بگو زودپزم توش غذا هست رو گازه..

اتو رو بگو کار نمیکنه خرابه ....چون معموله نمیتونی رک بگی نمیدم بهونه بیار تا دیگه نیاد

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

همسایه ما یه چهار پایه پلاستیکی داشتم میومد مدام میبردش یه بار بردش اومد گفت شوهرم دلر کاری میکرد فشار بهش اومد شکست ترک داشت از ترکش ترکید میخواستم براتون بخرم شوهرم گفت اخه ماله اینا ترک داشته درست نیست بهشون نو بدیم یکی برای خودمون خریدیم حالا شما لازم داشتی بیا بگیر یعنی من شاخ در اوردم عذر خواهی که نکرد هیچی در صدد طلافی هم برنیومد که هیچ طلبکارم بود که چرا چهار پایه اتون ترک داشته اینم میدونست که من هرگز درخواستی ازش ندارم منم رفتم برای خودم خریدم ولی از رفتارش خیلب بدم اومد

همسایه ما یه چهار پایه پلاستیکی داشتم میومد مدام میبردش یه بار بردش اومد گفت شوهرم دلر کاری میکرد فش ...

چه پروووووو......اسی جان به همسایه رو نده..منم دارم ۵ سال تحملش کردم چون سن مادرم بود اخرشم با دعوا تمومش کردم....

دوبار بگو بردم گذاشتم خونه مامانم یا خراب شده خودش دوزاریش میوفته که نباید وسایلاتو بگیره 

خیلی لازم داره بخره 

چقد رو میدین به همسایه هاتون

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
چه پروووووو......اسی جان به همسایه رو نده..منم دارم ۵ سال تحملش کردم چون سن مادرم بود اخرشم با دعوا ...

نه اصلا من با هیچ همسایه ای کار ندارم هرگرز و هرگز تا به حال چیزی از همسایه نگرفتم ولی این همسایه خودشو به زور وارد خونمون کرده بود اصلا جوری بود که زنگ میزد من لای در و باز میکردم میگفت بله میگفت هیچی برو اون ور میخوام بیام خونت البته از سرش انداختم و کلا از اون خونه رفتم 

نه اصلا من با هیچ همسایه ای کار ندارم هرگرز و هرگز تا به حال چیزی از همسایه نگرفتم ولی این همسایه خو ...

اوووووف چه رو مخ بوده؟منم با دوتا بچه اگه چیزی کم داشته باشم میرم معازه سر کوچمون میگیرم ولی از همسایه نمیگیرم ولی همسایمون خیییییییلی پروئه...قشنگ یه بار در کابینتو باز کردم یه چیزیش بدم دوتا ظرف بلور بود گف این برا پنیر خوبه بده من پنیرامو توش بزارم...هنگ کردم که چی بهش بگم حالا

اوووووف چه رو مخ بوده؟منم با دوتا بچه اگه چیزی کم داشته باشم میرم معازه سر کوچمون میگیرم ولی از همسا ...

وای چه رو داره ردش کن بهش بگو شوهرم از رفت و امد با همسایه خوشش نمیاد تو اپارتمان خواهر شوهرم دو تا همسایه با هم رفت و امد داشتن جوری که همه چی هم رو میدونستن یکی از خمسایه ها میره مسافرت بعد اون همسایه در خونه ی اینو باز کرده رفته طلاهاش و برداشته اخر پلیس فهمید 

2706