2737
2734
عنوان

جادو جمبل

442 بازدید | 37 پست

يكي از اشناهامون ٣٠ساله شده بود با شرايط خيلي خوب ٨سال بود تلاش ميكرد برا ازدواج و هركاري ميكرد نميشد كه نميشد تا اينكه ي روز زير ماشينش ي دعا پيدا كرد و اونو خنثي كرد دقيق نميدونم چطور ..هفته بعد ازدواج كرد😐واقعا اينقد تاثير داره ب نظرتون؟

بله

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری خنثی کرد

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728

تاثیر که داره اما دست خدا بالاتر از هردستیه و ادم باید از خودش بخواد.وگرنه همش تحت این چیزا ادم عقب میفته.ایه ی ۸۱ و ۸۲ سوره ی یونس هم براش خوبه همین 

بهش نباید فکر کرد

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
چطوری خنثی کرد

یاد بمب اتمی افتادم😂

پریده روی دعا با ذکر یا زهرا خنثی شده😅

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
بلع

برای منم بگو لطفا

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2738

خدا لعنت کنه مادرشوهرمو یه بار تو کمدش یه زیر پوش پیدا کردم روش پر از آیه قران بود زیرشم اسم شوهرم بود دست و پامو گم کردم نفهمیدم چیکار کنم روزه بعدش نمیدونم کجا گذاشته بود نتونستم پیدا کنم

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  

اره . 

چند مورد شیدیم .

الان مردم نمیتونن زندگی یکی رو بهم بریزن رو میارن به جادو و .... 

به منم میگن جادو شدم و طلسمم کردن . اما باطل نمیشه .

کلی قران خوندم سوره بقره  .....هیچی 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706