تقریبا چندماه پیش با همسرم یه دعوا کردم که کم کم به خانواده کشیده شد و واقعا مقصر بودن تا حرف پیدا نکردن پشت سرم به همسرم گفته بودن که خودت برو زنت جمع و جور کن ما میایم خونتون یه سلام نمیده و هزارتا حرف دیگه بعد الان اومده چه زری میزنه به خاطر این دعوا ما چقدر شدت گرفت حتی یه سیلی محکم شوهرم بهم زد 

حالا خدا شاهده چون تک تک میان داخل به همشون جدا جدا سلام دادما🙄

بگذریم .... 

این حرف رو تو دلم نگه داشتم تا الان بعد چندماه پدرشوهر خود مادرشوهرم بهش برگشته یه عالمه حرف بد گفته بعد عموی شوهرم رفته به باباش گفته به زن مردم چیکار داری برگشته گفته اون خیلی بی ادبه شوهرش که نمیتونه جمع و جورش کنه یه سلام به من نمیده 😁😁😁

وقتی این حرف رو شنیدم یه پوزخند زدم و گفتم زن پنجاه ساله این باشه چه توقعی به دختر ۲۰ ساله ....

بعضی مواقع باید ادما رو سپرد دست خدا

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

خوب؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم ب چشمم ديدم بخدا ك اون خدا بالاسر هست و خودش خبر از دل همه داره

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2731

rosari.shik99پیج شال و روسری های جدید نخی سبک مناسب فصل🥵🥵با تنوع بالا و بسیار شاد و البته قیمت مناسب🤑🤑🤑🤑

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
2706