2726

خب تو تاپیکای شوهر و اینا نرو🙁🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو تاپیکای شوهر و اینا نرو🙁🍍

الان من تاپیک بارداری زدم هیچکی نیومده

نمیدونم اینجا سایت بارداریه یا خانواده شوهر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

بچه ها... کارت هدیه دارم..... میتونم پولشو به یه کارت دیگه انتقال بدم؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
الان من تاپیک بارداری زدم هیچکی نیومده نمیدونم اینجا سایت بارداریه یا خانواده شوهر

وای اره دقیقن همینجوریه

اتفاقا نی نی یارم گفته بود

گف برین به اونایی ک سوال بارداری و بچه داری دارن جواب بدین😕🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
اصلا عنوان رو میبینم اعصابم خورد میشه آدم دلش بخواد ازدواج کنه پشیمون میشه

موافقم 🍍

دقیقاااا .حالا نمی‌دونم چرا خودشون عروس این خانواده بد شدن 😂😂😂😂😂😂😂😂تا قبل این که شوهر کنند خ ...

آره همون بعد یه خواهرشوهر میاد تاپیک میزنه همه به جونش میفتن

9/9/99به آرزوهام رسیدم
وای اره دقیقن همینجوریه اتفاقا نی نی یارم گفته بود گف برین به اونایی ک سوال بارداری و بچه داری دار ...

بخدا همیشه تاپیک میزنم بدون جواب پاک میکنم تاپیکو الان چون اینجا گفتم چندنفر خدا خیرشون بده اومدن کمک

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
بخدا همیشه تاپیک میزنم بدون جواب پاک میکنم تاپیکو الان چون اینجا گفتم چندنفر خدا خیرشون بده اومدن کم ...

عزیزم 😕🍍  

2706