2737
2734

سلام دوستان من ۱۰ روزه تاخیر داشتم و تاحالا اینقدر نبوده...هیچ حس پریودی هم برخلاف همیشه نداشتم بی بی چک گذاشتم اوایلش هاله انداخت بعد روز نهم رفتم تست بارداری دادم انگار ازمایش تست بارداری...منفی شد ولی من همچنان پر نشدم میگم آیا کسی بوده از اشناهاتون یا خودتون ازمایش تست بارداری بده ولی جوابش اشتباه بشه؟امکانش هست؟

لطفا هرکسی چیزی میدونه کمکم کنه خیلی موقعیت بدی دارم هم پریود نمیشم ک این خیلی عجیبه تاحالا اتفاق نیوفتاده برام همم میگن باردار نیستم 😢😢😢😢کمک کنین

بتا چند بود

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه میخوای؟

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2731

معمولا اشتباه نمیشه.ولی دو سه بار دیگه بی بی چک بزار اگه باردار باشی حتما مشخصه میشه.اگه نبودی هم هورمونات بهم ریخته برا همون عقب انداختی 

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2738
معمولا اشتباه نمیشه.ولی دو سه بار دیگه بی بی چک بزار اگه باردار باشی حتما مشخصه میشه.اگه نبودی هم هو ...

یعنی کسی بوده ک ازمایشش جوابش اشتباه دربیاد؟

یعنی کسی بوده ک ازمایشش جوابش اشتباه دربیاد؟

اره دوستم بی بی چک استفاده کرده مثبت دراومده رفته ازمایش داده گفتن باردار نیستی تا دوماهگی خبر نداشته تازه سونو داده گفتن احتمال کیست داری بچه نیس ولی بعدا بچه دراومده الانم ماه اخریشه ..منتظر زایمانه

سلام عزیزم باردار نیستی احتمالا عفونت يا مشکل زنانه داری تاخیر شده 

انشالله ماه آینده با پیاز درمانی جواب بگیری باردار باشی 

منم لين حس شمارو گذروندم و خیلی بد تو ذوقی خوردم 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید
اره دوستم بی بی چک استفاده کرده مثبت دراومده رفته ازمایش داده گفتن باردار نیستی تا دوماهگی خبر نداشت ...

وای واقعا چطور میشه اخه ازمایش اشتباه بشه 😭😭😭

2706