2733
2734
نه بابا این همه بچه بدون غسل به دنیا میان چه اثری مثلا؟

منظور اثر روحی و معنویه نه جسمی 😐😐😐😐

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله اشکال داره 

اگه یهو بشه

بعد باید چیکار کرد⁦🤦🏼‍♀️⁩

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
اگه باردار نیستی ولی اقدامی رایت کن اگه بارداری فکرشو نکن خارجیا نه غسل دارن نه چیز دیگه از ایرانیا ...

اره دگ رعایت میکنم 

ن اونا هم سالم نیستن والا خیلیا اینجور شدن ربطی هپ ب ملیت نداره

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
2738

اگه منظور معنویه بله ضربه میخوره.خیلی مواظب باش.زحماتت به بادنره

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
دقیقا انگار خارحیا سالمن!

دیگه وقتی تفکرت و اعتقادات این هست که سوال نداره 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706