2733
2734
عنوان

واییی خدایااا😭😭😭😭😭😭😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 23 پست
کاش شوخی بود😢دوست داداشم تو اون محله اس بهش زنگ زد خدایا اینا چی ان

یاخدا 

یکی از فامیلای خیلی نزدیک مام اونجان

ولی چیزی نگفتن😥😥😥

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو کانال شهرشون هم نگفتن 

من بروجردم.اونجا ام رفت آمد داریم😱😱😱

من ترس

طفلی بچه😢😢

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

دوست عزیز جای گذاشتن این خبرها توی سایتی که خانومهای باردار هستن نیست....الان گذاشتن این خبر با این خشونت چه فایده ای داره غیر از اینکه کلی انرژی منفی میده به خانومهایی که شاید بعد از چند سال باردار شدن و احتیاج به انرژی مثبت دارن؟؟؟؟؟

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2738
دوست عزیز جای گذاشتن این خبرها توی سایتی که خانومهای باردار هستن نیست....الان گذاشتن این خبر با این ...

ببخشید باعث ناراحتتیون شدم😔

میشه برای پرستارشدنم یه صلوات ازه ته دل بفرستین❤😘