2726

نع بابام خودش زندس ولی ارث ما رو داده مونده حقوق و خونش و ماشینش ک گفته تاخودش  و مامانم توش ک توش بعدش وقف کنید 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره الان سر ارث و میراث با خانواده ی مادری مشکل داریم ولی هنوز به دعوا نکشیده 

واقعا چیز بدیه خواهر به خواهر رحم نمیکنه 

چهره ی واقعیه آدما رو نشون میده این ارث لعنتی😤😤😤

نه چون پدر هردومون زندست ...

ولی پدرشوهرم با خواهر برادراش دست به یکی کردن هنوز پدرشون زندس (خیلی پیره ) اموالش رو تقسیم کردن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

https://t.me/joinchat/KFAP_BiDS9uWNlUdBfnIVQ

گروهه ختمه بیایین

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

زن عموهای من (به غیر مامانم و زن عمو کوچیکم)مهریه شون به عهده پدربزرگم بود تو زنده بودنش گرفته بودن ولی چون پدر بزرگم مدرکی ازشون نگرفته بود بعد فوتش دوباره درخواست دادن و یه دعوایی به پا شد آخرش دوباره گرفتن

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد
اوف  زیاد تو خانواده مادریم زیاد بود پدر بزرگم سی سال بوو فوت کرده ولی ارثشونو تقسیم نمیکردن ال ...

وای دخترا ازین می‌سوزن که چرا سهمشون نصف پسره.. حالا دایی جنابعالی همونم نمی‌خواد برسه به خواهراش؟؟؟؟

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
دخترا وقتی شوهراشون دو برابر میگیرن نمیسوزن چرا؟؟؟

وقتی از خانواده ی شوهر پوست تخمه هم نرسه و خانواده ی خود آدم کرور کرور زمین و ملک داشته باشه اینجا آدم میسوزه

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706