2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرف من نه کار داشت نه درسخون بود فقط قیافه داشت فقط حزصم گرفت چرا سریع دورش پر دختر کردجلو من

خب باقیافه اش تورو جذب خودش کرد

تو هم مث بقیه

براش خاص نبودی 

تو هم عین خیالت نباشه

منتها اینبار تو بهتراز اونو وارد قلبت کن

2728

منم تو 26 سالگی بهش علاقمند شدم یعنی از هیجانات گذشته بود یکسال  ونیم باهم بودیم خانواده ها مخالفت کردند حدود یکسال و 4 ماه تموم شده ولی هنوزم بهش فکر میکنم هرکی میاد باهاش مقایسه میکنم واقعا خوب بود و یه رابطه عالی باهم داشتیم نمیتونم کسیو جاش بذارم مگه اینکه کسی بیاد ک از این خوبتر باشه ک متاسفانه تا بحال نبوده!

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2738
بهترین کار میکنی❤ احساس برای کسی خرج کن که اونم بهت عشق بورزه

👌🏻👌🏻👌🏻اره همين كارم درسته

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
من دو هفتس كات كردم همون رو اول فراموشش كردم رفتم رو يه كاغذ چهارسال خوبي و بدياشو نوشتم ديدم بدياش ...

خب این بدیاش زیاد بود مورد من اینقد باهام خوب بود حتی از خودم بیشتر بهم توجه میکرد!وقتی حوصله خودمم نداشتم سرحال می اورد بهم احترام توجه محبت میکرد وقتاییکه بی دلیل عضبی میشدم مینشست کنارم میخندید میگفت چی شده باز داری اینجوری میکنی!؟کافی بود بگم دلم تنگ شده خودشو می رسوند یا خودش می اومد با اینکه پر مشغله بودیم همیشه واس هم وقت داشتیم گفتنی زیاده ولی یه رابطه ایده ال و کامل بود بدی نداشت ک بتونم بذارمش کنار مادرش نذاشت!تنها بدیش این بود  ک چرا سر حرف مادرش تونست منو بذاره کنار!

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
خب این بدیاش زیاد بود مورد من اینقد باهام خوب بود حتی از خودم بیشتر بهم توجه میکرد!وقتی حوصله خودمم ...

اهان خب اين مسئلش فرق داره 

ولي اونم خوبيم داشت 

شمر كه نبود ولي جايگزين ميتوني بكني يكي بهترشو بيخيالش شو

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
از چه نظر خوب بود چه ویژگی هایی داشت؟

واس دوستمونم توضیح دادم کم و بیش.... ببین وقتی پیش کسی خودتی اون شخص واست بهترین میشه وقتی میبنی خودتو واقعیتو قبول کرده! باهاش راحت بودم میگفتیم میخندیدم گریه میکردیم حرفای عاشقانه حرفای اقتصادی ما دوتا دوست بودیم ک عاشق هم بودیم یکبارم بهم بی احترامی نکردیم من بحثامون کوتاه بود و به ندرت! درک میکردیم همو توقعات جنسی یا مالی آنچنانی از هم نداشتیم به حریم هم احترام میذاشتیم به علایق من توجه میکرد به احساساتم توجه میکرد بحث  ک پیش می اومد سریع آشتی بود و پشت سرش خنده نمیدونم همو بلد بودیم حتی یادمه یبار برف میبارید بیرون کار بانکی داشتم ساعت 9 صب زنگ زد بریم بیرون برفه من اعصاب نداشتم کلی بهانه اوردم اینقد اصرار کرد ک لااقل بیام برسونمت رفتم و شد از بهترین خاطرات سرحال اومدیم رفتیم کلی باهم برف بازی کردیم و نسکافه خوردیم!بلد بود حالمو عوض کنه بلد بود ارومم کنه همچین چیزایی خیلی ارزشمنده

2706